Украинский шоумен и с недавних пор актер катается по Европе в рамках шоу «Вар’яти», руководителем и создателем которого и является уже 8 лет. Впечатлений – уйма, и это помимо концертов!

«Вар’яти»

Сергей с командой весело проводили время, но в Париже случилась небольшая неприятность…

«1 травня у Парижі — це погана ідея;))) – пишет на своей странице шоумен. — Їхав за романтикою, в результаті потрапив на маніфестацію лівих, трохи надихався сльозогінного газу;)))))))). Ще та романтика! Але настрій не попсувало;). Після концерту в Дубліні гастролі вар’ятів взяли невеличку паузу. Ну, думаю, є пару вихідних, сам Бог велів приділити увагу дружині. Переліт з Дубліна на Київ був з пересадкою у Парижі. Там і вискочили, ну бо ж Париж! Романтика, «ооооо, радорьяааааан», жю тем і т.д. Заселились у готель, файно вбрались і пішли в місто (так-так, я палю своє сільське дитинство, коли похід в центр села називали «піти в місто»). Рівно через 10хв, чорт зна яким чином опинились посеред маніфестації місцевих лівих. Від вибухів петард позакладало вуха, наковтались диму і сльозогінного газу, пів-години відкашлювались на набережній! Хочеш бути таким романтичним, як я? Привозь дружину в Париж 1 травня! P.S. Нє, ну потім то звичайно все було ок. Париж ніколи не був у топі моїх улюблених міст, але Люксембурзький парк — це місце, де хочеться гуляти вічно!»

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Перед этим «вар’яти» выступали в Ирландии, где их поразила природа, которую захотелось «пощупать».

«Ми з «вар’ятами» були в Ірландії вперше. Причому побували у двох одразу. Белфаст вразив досі існуючими височезними парканами між кварталами католиків і протестантів. Потім переїхали у Дублін, влупили моцний концерт у Дрогеді і… залишились ще на добу, щоб «помацати» усю цю красу навколо! Неймовірні краєвиди, неймовірні люди. Що локали, що наша діаспора, яка організувала концерт і опікувалась нами дві доби.  Ми їздили до замків, видряпувались на гору, ходили по дну моря, поки був відплив, мали екскурсію по європейському офісі Google, завдяки українським дівчатам, які працюють там вже 7-10 років, «топтали» сі-фуд у порту, смакували Гінес і співали українських пісень у центрі Дубліна. Один з кращих гастрольних виїздів за усю історію «Вар’яти-шоу»!!!»

Это слайд-шоу требует JavaScript.

А перед Ирландией дружная команда юмористов посетила столицу Туманного Альбиона – Лондон. После концертов ребята нашли чем заняться ;)

«Прогулятись холодним Лондоном, потусити у House of Parliament, випити просеко на терасі для лордів;), зустріти друга з яким жили разом у Лондоні 18 років тому, попити чаю з подругою дитинства зі Збаража, зробити селфі зі старостою моєї групи з Інституту Фінансів ТАНГу, зібрати аншлаг у Logan Hall і, зрештою, знайти для вечері ресторан з назвою Галіція;))))! День пройшов не даремно! Дякуємо, Лондон! Чекайте через рік!».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Источник: facebook.com/serhiyprytula

Рубрики: Блоги

Оставьте ваш комментарий