Эксцентричное трио прекрасно поющих девушек и музыкант Morphom объединились, чтобы создать самый танцевальный трек сезона. В результате получилась песня «СУПЕРХІТ» с ироничным названием и серьезным смыслом, и в клипе от режиссёра Наты Кит все участники танцуют … молча. Как проходили съемки, TG рассказывают участницы Panivalkova — Ирина Кульшенко, Ира Лузина и Даша Пугачева.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Кліп на «СУПЕРХІТ» — це суто танцювальне відео, ніхто з нас не «співає», лише танцює. Всі ми імпровізували на знімальному майданчику, і дозволили кожному танцорові рухатись так, як йому чи їй захочеться в цей момент. Ніхто з нас не намагався когось зображати, кожен був собою», — рассказывают девчонки из Panivalkova.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Незалежно від статі, віку і раси, всі люди схожі тим, що в середині кожного з нас є свій особистий ритм, своя хвиля. Насправді, всі вміють танцювати, тому що людина це душа, яка вміє все, вона творча за своєю природою. Все, що тобі лишається зробити — це лише дозволити собі бути собою», — объясняют идею видео «СУПЕРХІТ» Ирина Кульшенко, Ира Лузина и Даша Пугачева.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«В кліпі знімались професійні і непрофесійні танцори, всього 16 людей різного віку, національностей, роду занять. Ми розділились на 4 команди-племені, і кожна мала свої візуальні символи — свій колір, форму, настрій і, найголовне, ритм. Через те, що ідея самої пісні базується на використанні body-percussion (перкусійна техніка використання хлопків, кліків, ударів, по тілу,) та різних ритмічних малюнків, які разом створюють спільний ритм пісні. Серед акторів кліпу є співачка Назгуль Шукаєва, відома своїм еклектичним, експерементальним підходом до музики, сумішшю джазових та етнічних елементів, яркими образами та перформансами. Це саме та людина, яка розуміється на музиці як способу об’єднання людей різних народів, і вона завжди залишається собою», — Panivalkova делятся впечатлениями о работе над клипом, премьера которого состоится 24 мая. Презентация видео, как и сам клип, будет очень оригинальной — из Гидропарка в 19.30 отойдет кораблик, на котором Panivalkova и Morphom устроят дискотеку с музыкой 80-х, 90-х, 2000-х годов.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий