Українська співачка Руслана зустріла Новий рік у Бессарабії на чистій енергії сонця — вперше у світі у новорічну ніч відбулася подія з онлайн-переключенням зі старих джерел енергії на сонячну енергію. Символічно, що початок масштабного проекту відбувся у самому сонячному регіоні України, в Бессарабії, у місті Ізмаїл.

Безпосередньо біля місця проведення акції були встановлені сонячні панелі та накопичувачі сонячної енергії, заряджені від яскравого сонця Бессарабії, що і забезпечило 100% чистої енергії весь комплекс.

За хвилину до Нового року, на очах у здивованої публіки і перед об’єктивами камер, весь комплекс був відключений від «старої» енергії.

А рівно опівночі натисканням кнопки Руслана запустила Чисту енергію, що живила всю енергосистему місця проведення акції 100% відновлюваної енергії, і символічно назвала її «Ноїв Ковчег».

«Я ніколи ще не відчувала такої сильної різниці між минулим і майбутнім. Ще ніколи у мене не було такого сильного відчуття, що в минулому від мене мало що залежало. Зате в майбутньому від мене залежить практично все. Ця кнопка переходу на власну чисту енергію сонця і вітру, вироблену з 100% Renewable джерел, насправді знаходиться в голові. Цю кнопку зі старою, нібито «недорогою» енергією, за яку ми платимо ціною життя планети, свого здоров’я і майбутнього, треба знайти і перемкнути у себе в голові!»- дуже емоційно поділилася своїми відчуттями Руслана.

Зустрівши Новий рік, Руслана у супроводі музикантів виконала нові пісні, свої найпопулярніші хіти та різдвяні колядко. Підспівуючи співачці, глядачі у залі влаштували флешмоб, метою якого було зловити дзеркалами промені прожекторів, створених сонячною енергією. Незвичайна публіка захоплено приймала Руслану і була натхненна її ідеєю переходу на сонячну енергію.

«Только Руслана могла рискнуть и вместе с нами сделать такой масштабный проект в новогоднюю ночь! В этом году мы еще собираемся сделать много интересных событий для перехода как можно большего количества людей на Чистую энергию!» — прокоментував подію организатор та генеральний директор групы компаній «Метрополія» Віктор Куртев.

Оставьте ваш комментарий