TG знакомит читателей с полуфиналистами Национального отбора на Евровидение-2019. Встречайте: группа «ЦеШо», музыкальный коллектив и театральная труппа в одном флаконе. Их выступления на сцене — это настоящие перфомансы, при помощи которых ребята обращают внимание общества на современные проблемы.

Перформеры: Игорь Митальников (перкуссия, вокал), Маруся Ионова (виолончель, вокал), Маричка Штирбулова (аккордеон, вокал), Надежда Голубцова (контрабас, вокал), Катя Петрашов (саксофон, мелодика, вокал)

О мотивах

Наша основна мета — поділитися думками і викликами, про які ми говоримо у нашому мистецтві. Нам важливо говорити про це у нашому суспільстві, адже почуваємо себе його частиною, і як митці не хочемо мовчати. Якщо вдасться поділитися цим із цілою Європою — будемо, звісно, двічі щасливі. Перемога — це те, чого варто прагнути. Будемо раді отримати нових прихильників нашого мистецтва, і Нацвідбір дійсно хороша можливість.

О песне

Наша конкурсна пісня називається «Hate». Це роздуми про ненависть, суспільні тренди і наше в цьому всьому місце. Ми написали її, спостерігаючи, що світ довкола нас великою мірою переповнений невдоволенням і ненавистю. Це можна помітити, навіть гортаючи стрічки соціальних мереж. Певною мірою пісня різка і провокативна, але віримо, що достатньо качова і запам’ятовується.

Послухати пісню можна тут:

iTunes: bit.ly/hate_itune
Google Music: bit.ly/hate_gmusic
Youtube: https://youtu.be/FuJLZF9Qa_E

О конкурентах 

Дуже тішить, що серед учасників Національного відбору багато молодих та прогресивних виконавців. Приємно бути у цьому товаристві. Сподіваємось, матиме місце тільки здорова конкуренція.

Звісно, саме як колектив ЦеШо ми молоді і поки не надто відомі. Але у нас насправді дуже сильний бекґраунд: режисер нашого проекту — Влад Троїцький, а всі ми є акторами театру «Дах». Це надзвичайно потужні речі в українському культурному просторі. Тому віримо в зацікавленість та об’єктивність і глядачів, і суддів.

О стиле

Віримо, що наша музика абсолютно може бути цікавою для Нацвідбору. До того ж, ми нещодавно повернулись зі свого великого туру Америкою, а ще мали виступи у Європі, тому знаємо, що за кордоном наша музика чудово працює.

ЦеШо — социальный рейв бэнд, основан в 2016 году. Пятеро актёров через сочетание музыки и театра исследуют, кто мы, где и как живём, говорят о проблемах современного человека. Вместе с ними на сцене — их уменьшенные копии, пятеро кукол в таких же комбинезонах и цветных шапках. В руках музыкантов — виолончель, контрабас, аккордеон, мелодика, саксофон, ксилофон и перкуссии.

Только за год проект выступил на таких мероприятиях, как: ГогольFest, Atlas Weekend, Кинофестиваль «Molodist’47» и Международный фестиваль «Mitem» в Будапеште. А уже осенью 2018 вместе с программой Center Stage совершили свой первый тур по Америке. 13 концертов в Гейнсвиль, Вифлееме, Питтсбурге, Вашингтоне, Портленде и Альбукерке.

Следить за выступлениями участников Национального отбора на Евровидение и поддержать своего фаворита можно будет  9, 16 февраля (полуфиналы) и 23 февраля (финал) одновременно на телеканалах СТБ и UA:Перший.

Рубрики: Євробачення

Залиште ваш коментар