Соціальна відповідальність бізнесу – поняття, яке з’явилося в Україні порівняно недавно. Його сенс полягає у відповідальному ставленні компанії до продуктів, які вона виробляє, чи послуг, які вона надає; до споживачів, персоналу, партнерів.

%d1%85%d0%b0%d1%80%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b2
Вручення благодійної допомоги у центральній районній лікарні міста Балаклея Харківської області у 2016 році

Медичне науково-виробниче об’єднання «БІОКОН» від початку свого заснування є соціально відповідальною компанією, оскільки виробляє продукцію для краси та здоров’я. Кожен продукт створено із дотриманням принципів екологічності і безпеки,  що, власне, й вважається базовим принципом корпоративної соціальної відповідальності.

Чотири роки (від 2013-го) триває благодійний проект «БІОКОН для здоров’я жінки». Проект є освітнім, і спрямований на підвищення знань жінок про особливості догляду за собою і правила особистої гігієни, формування відповідального підходу до жіночого здоров’я.

Друге завдання проекту — матеріальна допомога українським гінекологіям і жіночим консультаціям. Ідея цього довгострокового — розрахованого на кілька років — проекту виношувалася давно. А після виходу засобів серії для інтимної гігієни «Біона» на фармацевтичний ринок і їх успіху серед споживачів та позитивних відгуків лікарів компанія прийняла рішення, що допомога жінкам — прямий обов’язок «Біокону». Надаючи адресну благодійну допомогу , ми уважно ставимося до потреб клінік: вибираємо ті, що потребують матеріальної підтримки, переважно в невеликих містечках. Запитуємо у керівництва лікарні інформацію, яке саме обладнання необхідно, і лише потім закуповуємо товар — щоб наш внесок дійсно виявився потрібним і приніс користь лікарям та їх пацієнткам.

За 2013-2016 роки 67 лікувальних установ у всіх областях України отримали допомогу від « Біокону». Серед подарованого обладнання електрохірургічні коагулятори для лікування патологій у жінок, гінекологічні крісла, кольпоскоп, медикаменти, хірургічний інструментарій тощо.

Доктор БІОКОН нагадує:

Для збереження здоров’я жінкам необхідний щорічний огляд у гінеколога. 

 

 

Рубрики: Бренд

Оставьте ваш комментарий