Принцеса лемків Христина Соловій, яка підкорила своїм шармом та голосом усю Україну, вперше виступить у п’ятьох містах з великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру.

Її дебютний альбом «Жива вода»  — це український фолк у сучасних аранжуваннях, які є синтезом стилів на перехресті поп-року, блюзу та джазу. Талановита молода співачка зібрала власний гурт, до якого увійшли одні з кращих музикантів країни. Тому усі з особливим пієтетом очікують на феєричність концертів народного голосу країни Христини Соловій.

Прихильники творчості Христини зануряться у хвилі мелодійного фолку. Прониклива атмосфера лірики родом з Карпатських гір та саунду з долини річки Міссісіпі змусить запам’ятати цей вечір на все життя. Христина Соловій: «У цьому турі я презентую наживо все найкраще, що відбулося у моїй творчості за останні два роки. Ексклюзивно,  у кожному місті,  ми з моїми музикантами зіграємо не тільки альбом «Жива вода», а й нові авторські пісні з майбутнього альбому, одною з яких є новий сингл «Хто, як не ти?»

Дебютний альбом «Жива вода», продюсером якого став Святослав Вакарчук, отримав схвальні відгуки критиків та потрапил у ТОП кращих альбомів року. Наразі на Soundcloud платівку прослухали майже 2 млн разів. Завдяки успіху альбому Христина стала лауреатом премії «Золотий Аристократ 2015» від Радіо «Аристократи» у номінації «Стартап року: Музика/Культура». Два відеокліпи з альбому переглянули понад 8 млн разів в YouTube. Відео на пісню «Тримай» стало лауреатом національної премії Yuna-2016 у номаніції «Кліп року».

Тур «Жива Вода 2017»:

11 лютого — Одеса — Арт-центр ім. Віри Холодної, 19:00.

18 лютого — Дніпро — Poplavok Music Hall, 19:00.

19 лютого — Харків – Bolero Club, 19:00.

21 лютого — Львів — Оперний Театр, 19:00.

25 лютого — Київ — Sentrum, 20:00.

 

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий