Лидер группы «ВВ» без баяна, как без рук! В его коллекции есть много этих удивительных музыкальных инструментов. И у каждого – своя история…

Олег Скрипка создал на своей странице Facebook необычную рубрику #мійдіммузики, в которой рассказывает о происхождении своих баянов и не только.

«Перший баян Олег Скрипка взяв до рук в 6 років. Прийшовши до музичної школи, Олег відмовився від піаніно і скрипки, класу гітари не виявилося, а слово «акордеон» хлопця трохи лякало. Залишався баян . Але в Кіровську родина Скрипок не змогла знайти цей інструмент, тому Олег з батьком приїхали до Києва і купили баян «Мелодія», з яким Скрипка досі їздить на гастролі. На відміну від інших учнів…»

«Баян – перший музичний інструмент, який я опанував ще з дитинства! Зараз у моїй колекції кілька десятків баянів. Свій перший баян отримав в дарунок від тата. Досі пам’ятаю, як ми разом купували його в київському універмазі «Україна» — мені тоді було лише 7 років. Попри свій поважний вік цей баян й досі разом зі мною – саме його ви бачите майже на всіх концертах ВВ і власне на цій світлині!»

«На концертах найчастіше ви бачите мене з баяном. Тому, не випадково, найбільше в моїй музичній колекції саме баянів. Є баяни німецькі та італійські, з інкрустацією та навіть з перламутровими клавішами. Але ті баяни на яких я граю постійно – радянського походження. Купую їх в комісійних та антикварних магазинах і майже усі вони придбані в Україні. Саме ці старенькі інструменти дають унікальний звук, який ви потім чуєте у наших піснях, зокрема у славнозвісній «Весні»».

«Ще один надзвичайний експонат моєї музичної колекції — баян, родом з Італії, який був придбаний на звичайній паризькій барахольці! Це подарунок мого давнього друга — французького музиканта гурту VRP Нері Какатіно. Неповторне звучання цього баяну ви чули у піснях альбому «Відрада», а також у кількох французьких композиціях гурту ВВ.»

 

 

 

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий