Продолжается «музыкальная жатва» — сегодня свои новинки представили сразу несколько ярких исполнителей. Panivalkova — клип, Tayanna — аудио (зато с интервью), Алина Гросу и Morphine Suffering — lyric video.

Алина Гросу — «Найки» (lyric video)

На волне успеха шестого альбома «БАС» певица и актриса Алина Гросу продолжает покорять танцевальные площадки. Новый сингл певицы «Найки» исполнен в лучших традициях современной музыки.

«На данный момент моя новая работа «Найки»  — одна из самых любимых. Эта песня о тех, кто переживает трудные времена в личной жизни. В такие моменты хочется забыться, надеть удобную обувь и просто танцевать», — рассказала Алина.

Строчки в куплетах, написанные мною, частично являются автобиографическими.

Morphine Suffering — «Мені є що сказати» (lyric video)

Украинская группа, основанная в 2008 году, творит в жанре метал, смешанный с элементами dubstep, drum’n’bass, trance, а также классической музыки. Коллектив представил lyric video на новую песню — смотрим.

TAYANNA — «Фантастична жінка» (audio)

Певица, которая была в шаге от победы в Нацотборе на Евровидение-2018, выпустила долгожданную песню «Фантастична жінка». По этому поводу у нее взял интервью режиссер и продюсер Алан Бадоев.

— Що найцінніше ти могла б віддати своєму чоловіку?

— Своєму чоловіку я могла б віддати те, на що він заслуговує — мою любов.

— Чи відчуваєш ти себе вродливою?

— Я не знаю, чи відчуваю себе красивою, але про це мені кажуть чоловіки,тому, напевно, що так.

— Яка вона – жінка 21 сторіччя?

— Зараз настав час для «фантастичної жінки». Було мало справжніх жінок, було мало вільних, сильних, енергетично — заряджених особистостей – «фантастичних жінок». А тепер їх стало більше, і я впевнена в тому, що сьогодні час тієї «фантастичної жінки», яка несе в собі всі стихії природи, яка є уособленням самого поняття «жінка». Справжня жінка.

— Як розпізнати щасливу жінку?

— Мені здається, що у щасливої жінки горять і світяться очі.

— Як виглядає красива жінка?

— Красива жінка — це та, яка випромінює світло.

— Чи відчуваєш ти себе вільною?

— Чи я вільна? Я думаю, можна сказати, що вільна. Воля для мене — це творчість, це натхнення. Мені здається, що воля — це синонім слова люблю, тому що в них немає меж: ні у волі, ні в кохання.

— Хто робить тебе щасливою?

— Я щаслива сама по собі, від того, що я усвідомлюю, наскільки прекрасне моє життя. У мене здоровий прекрасний син, усі мрії мої здійснюються, мене оточують прекрасні люди, і я вважаю, поки людина сама не навчиться бути щасливою, то цього ніхто не зможе за неї зробити.

— Чи можна носити настрій як сукню?

— Жінці можна все. Мені здається, що жінка настільки цікава й різноманітна, що настрій її можна носити дійсно як сукню і змінювати його кожного дня або навіть декілька разів на день.

— Ти щаслива жінка?

— Так, я щаслива жінка.

— Хто така «фантастична жінка»?

— Фантастична жінка — це та, яка багато фантазує, багато мріє і йде за своїми мріями, досягає своєї мети, радіє кожному дню, і вона є частиною природи, в ній є всі стихії.

— Який аромат у щастя?

— Як на мене, це аромат польових квітів.

— Секс для тебе це…?

— Це запах тіла коханої людини.

— Який запах у закоханості?

— Для мене запах закоханості — це аромат кави, хвойного лісу. А ще, це запах мокрого асфальту і ранішньої роси.

Panivalkova feat. Morphom — СУПЕРХІТ

«Кліп на СУПЕРХІТ — це суто танцювальне відео, ніхто з нас не “співає”, лише танцює. Всі ми імпровізували на знімальному майданчику і дозволили кожному танцюристові рухатись так, як він або вона відчувають в цей момент. Ніхто з нас не намагався когось зображати, кожен був собою», — комментируют участницы трио.

В клипе снимались как профессиональные, так и непрофессиональные танцовщики — всего 16 человек разного возраста, национальностей, рода занятий. Было 4 команды-племени, каждая имела свои визуальные символы — цвет, форму, настроение, ритм.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий