Новая украинская музыка! Встречаем танцевальный хит от Димы Коляденко – «Жизнь прекрасна» (автор – Ирина Билык), драматический клип «Зайві» от MamaRika, lyric video на песню «Прощавай» рок-коллектива Mad Heads.

Дима Коляденко – «Жизнь прекрасна»

Украинский шоумен Дима Коляденко на своем большом концерте, который на днях состоялся во Freedom Hall, впервые исполнил песню «Жизнь прекрасна», которую ему подарила прима украинского шоу-биза Ирина Билык (подробно об этом мы писали тут). Зрители приняли трек на ура – танцы в зале долго не прекращались. Слушаем:

Концертную программу «Король возвращается» посетили многие известные артисты и друзья Коляденко: Снежана Егорова, Вячеслав Соломка, Анна Гомонова, Елена Филонова, Алексей Дивеев-Церковный, Яна Прядко, Юлия Айсина, Елена Винярская, Габриэлла Массанга, певица Лилу и др.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Mad Heads «Прощавай» (Lyric Video)

Украинская рок-группа Mad Heads  давненько не баловала фанатов новыми треками. Сегодня Вадим Красноокий с коллегами представил Lyric Video на композицию «Прощавай» — с нотками осенней грусти.

«В цьому світі нічого не буває – НАЗАВЖДИ, — говорит Вадим Красноокий. — Все закінчуєтья як погане, так і добре. Хочемо чи ні, але нам всім доводиться відпускати, прощатися та рухатися далі. Це зазвичай болісно, але також дає надію впустити в своє життя щось нове. Ця пісня — той самий момент переходу від одного етапу життя до іншого, як маленька смерть та відродження. Для мене особисто це пов’язанно з рішенням отримати досвід виживання в чужій країні, та почати все з нуля. Це дуже цікавий експеримент , для того щоб відчути чого ти вартий сам, без друзів та піддтримки. Тільки виходячи із зони комфорту людина здатна реально оцінити себе та свої можливості.

MamaRika – «Зайві» (Видео)

Украинская эпатажная певица представила видео на глубокую лиричную композицию ««Зайві» — в ней, как призналась MamaRika, много личного.

«Зайві» – дуже особиста пісня, яку я присвячую своєму коханому Сергію, – говорит MamaRika. – Цікаво, що мій саунд-продюсер Ваньок Клименко створив цей трек саме тоді, коли він був для мене просто життєво необхідним. Мабуть, вперше за довгий час я відкриваю публіці свою іншу, дуже особисту сутність, втілену у відвертій ліриці. Ви бачите та чуєте мене такою, якою мене бачили та чули лише близькі… Не секрет, що в житті закоханих трапляються важкі етапи… І найважливішим в ці періоди є усвідомлення того, що тільки разом ви зможете все подолати. Головне – пам’ятати: вас лише двоє, усі решта – просто Зайві».

Певец KISHE показал трейлер своего клипа «Бачу промені». Заинтриговал!

«Для меня это была очень тяжелая, кропотливая и важная работа, над которой работал я лично, выполнял все технические моменты, и хотел, чтобы все получилось очень искренне и атмосферно», — признался Андрей KISHE.

Оставьте ваш комментарий