Актори «Вар’яти-шоу» на сцені і під час зйомок телеверсії для Нового каналу миттєво перетворюються з брутальних і бородатих чоловіків на ніжних та спокусливих стюардес, наречених і сварливих свекрух. Які жіночі обов’язки гумористи не цураються брати на себе в житті?

Сергій Притула:

«Мені важко відповісти на це запитання. У моїй сім’ї немає поділу обов’язків на чоловічі та жіночі. Все те, що робить моя дружина, можу зробити і я, якщо вона зайнята іншими справами. Я тільки народжувати не можу. А все інше – без проблем».

Віталій Тильний:

«Куховарю, хоча, жіночою справою це не вважаю. Це моє хобі. Якщо я вдома, то готую сніданок, обід і вечерю. Найсмачніше виходить плов. Мої батьки українці, але мама народиласяв одній зі східних країн. Мабуть, звідти в мене любов до цієї страви».

Володимир Жогло:

«У декрет замість жінки я би пішов. Серйозно. Є стереотип, що з дитиною має сидіти мама, але це вже застаріла думка. Маю багато друзів, які пішли в декрет. Це зближує дитину з татом, їх взаємозв’язок протягом життя міцніший, і авторитет батька суттєво значніший. Дуже підтримую цю тенденцію. А взагалі, жінка – це величезний еталонний організм, який може на собі вивезти значно більше, ніж чоловік. Тож усі жіночі справи треба лишити їм, і не пхати туди носа. Бо лише у прекрасної половини людства виходить одночасно робити, контролювати і отримувати ідеальний результат у будь-чому».

Володимир Ковцун:

«Вистачає того, що я на сцені граю жінок. У житті маю лише чоловічі обов’язки. Ну, часом їсти зварю, часом приберу, часом поперу одяг. А так я – мужик (сміється)».

Валентин Сергійчук:

«Жодних жіночих обов’язків не боюся, окрім пологів, звісно. Можу робити все. Інша справа, що лінуюся й нічого не роблю. Якщо серйозно, то люблю мити посуд (у тому випадку, коли його небагато, так, тарілочка-дві), а якщо були гості, то відразу згадую про чоловічі обов’язки і втікаю з хати викидати сміття.

Сергій Полупан:

«Люблю готувати, якщо це можна назвати жіночим обов’язком. Усі кажуть, що чоловіки готують краще, з цим я не погоджуюсь. Колись один з моїх кумів, не буду називати хто, бо в мене їх аж два, приготував деруни (їх ще називають тертюхи). І вони були неприродньо фіолетового кольору, і на смак не краще. Тому заявляю, що не всі чоловіки готують краще за жінок».

Дивіться наступний епізод «Вар’яти-шоу» сьогодні, 20 листопада, о 19:00 на Новому каналі.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий