Зовсім скоро один з найпопулярніших проектів українського телебачення «Караоке на Майдані», який був створений Ігорем Кондратюком, відзначатиме ювілей — 20 років в ефірі. «Караоке на Майдані» — це одна з тих програм, яка протягом 20 років безперервно щонеділі збирає перед телевізорами мільйони українських родин та тисячі охочих взяти участь у програмі, на самих зйомках.

Поборотися за звання кращого народного виконавця змогли близько 5 тисяч співаків з народу і професіоналів, музикантів. Учасниками «Караоке на Майдані» свого часу стали: Надя Дорофєєва, Макс Барських, Наталя Валевська, Тіна Кароль, Alyosha, Тарас Тополя, Павло Табаков, Яна Соломка, Олександр Скічко, учасники гурту AVIATOR, Віка «НеАнгели» та багато інших нині відомих людей.

Читайте також: С днем рождения, «Караоке на Майдані»! 1000 выпусков за 19 лет

До цього ювілею програми, її автор і незмінний ведучий «Караоке на Майдані» — Ігор Кондратюк запустив масштабний флешмоб в соціальних мережах — #20роківКараокеНаМайдані  та #моєКараокеНаМайдані.  Приєднатися може кожен! Якщо ви були учасником передачі, або «Караоке на Майдані» гостювало у вас в місті, або ви були на зйомках у Києві, то скоріш піднімайте свої домашні архіви в пошуках фото або відео і викладайте їх з хештегами #20роківКараокеНаМайдані  та #моєКараокеНаМайдані у своїх соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук. Найцікавіші спогади отримають лайки та репости від офіційної сторінки @karaoke_na_maidani, а також призи. Деталі флешмобу можна дізнатися на офіційній сторінці «Караоке на майдані» в Інстаграм, а також на офіційних сторінках Ігоря Кондратюка в Фейсбук та Інстаграм.

— Коли ми починали «Караоке на Майдані», не було соціальних мереж. Тоді приходили листи, поштою! І подивившись наш домашній архів зі зйомок Караоке я зрозумів, що це дуже цікаво, побачити кадри різних років! Одна справа що бачив я, як ведучий, а зовсім інше, як бачили «Караоке» ВИ — зі свого місця учасника, глядача, групи підтримки учасника, випадкового перехожого. Тому запрошую Вас взяти участь в флешмобі  #20роківКараокеНаМайдані  й #моєКараокеНаМайдані! Обіцяю поділитися і своїми архівними фото, — заінтригував Ігор Кондратюк.

А якщо ви не встигли ще зробити фото або відео з «Караоке на майдані», або ж просто архів загублений, то приходьте на зйомки ювілейної передачі! Місце і дата зйомки будуть оголошені на офіційному акаунті Інстаграм @karaoke_na_maidani

Рубрики: Новости ТВ

Оставьте ваш комментарий