Існує стереотип, що чоловіки обирають дружину, схожу на маму. Олександр Педан,  ведучий реаліті «Екси» (Новий канал) поділився своєї думкою щодо цього.  

За 15 років подружнього життя Олександр Педан став справжнім експертом у стосунках. І в проекті «Екси», де колишні розбираються зі своїми почуттями, ведучий часто ділиться з учасниками власним досвідом. У тому числі стосовно думки, що «дружина – дуже часто схожа на маму».

Читайте також: Александр Педан сыграл самого себя, но по имени Сергей

– Вибір відбувається на глибшому рівні – не візуально, а по окремих рисах характеру, – каже Педан. – Загалом я не можу порівняти своїх дружину та маму, окрім того, що обидві вони за знаком зодіаку Терези. Дружина, як на мене, має жорсткішу позицію, хоча часвідчасу можу побачити в ній ті спокій та розсудливість, які характерні моїй мамі.

Також Олександр Педан додає, що будь-який вибір має йти від серця.

– Люди– емоційні створіння, тому більшість доленосних рішень ми приймаємо інтуїтивно, – вважає ведучий реаліті «Екси». – Не завжди жінка, яка відповідає нашому образу ідеальної половинки, стане комфортною у житті, буде хорошою мамою та ідеальною коханкою. Тому у справах сердечних потрібно справді покладатися на серце.

Нові випуски реаліті «Екси» – щосереди о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий