Популярні і чарівні українські акторки, телеведучі, співачки, суспільні діячки та просто красуні взяли участь в відвертому фотопроекті «ПравдивА», створеного відомим фотохудожником Костянтином Ревуцьким.

Телеведуча Надія Матвеєва

12 чарівних дівчат, серед яких — Ольга Сумська, Наталя Валевська, Габріелла Массанга, Надія Матвеєва, Валерія Кіосе та інші – відкрили свою натуральну привабливість. Адже ніщо краще за чорно-білі знімки не передає чуттєвість та чіткість рис облич та фігур!

Акторка Феріде Ібрагимова

Читайте також: Фериде Ибрагимова снялась в клипе певца Jonibek на Кипре

«Цей фотопроект ми вирішили створити, щоб показати природню красу сучасних українських жінок, — коментує фотограф Костянтин Ревуцький. — Завжди вважалося, що українки найгарніші у Світі. І ми це доведемо! Відобразивши на фото не лише зовнішню красу, а й красу жіночої душі. У свому фотопроекті «ПравдивА» я вирішив фотографувати жінок у природньому, не вимушеному вигляді, тобто без зачіски, макіяжу та без прикрас. Всі учасниці проекту зображені максимально природньо: із косметики — лише тон для обличчя, а зачіска — чисте, вимите волосся».

Акторка Ольга Сумська

Читайте також: Ольга Сумская и кукла Виолетта (детский фотоальбом)

— Наші українки – найгарніші, це факт. Під час зйомки усі почувалися вільно, всі розкрепостились. Я працюю з ними вже не вперше, запросив у проект, так би мовити, «своїх». А також дівчат-моделей. І все пройшло на одному диханні!

Співачка Марта Адамчук

Читайте також: Ассия Ахат, Tarabarova, Добрыднева, Мерлени, Соломка и др. снялись в фотопроекте «Смачна країна»

Співачка Наталя Валевська

Читайте також: Наталья Валевская стала абсолютно счастливым человеком

Модель Ірина Копаниця
Співачка Ірина Василенко
Телеведуча Габріелла Массанга
Телеведуча Єва Бажен
Директор комітету «Міс Україна» Вікторія Кіосе
2 віце-міс України Валерія Шатська
Міс Україна Земля Альона Белова
Міс Україна Олександра Кучеренко

 

Рубрики: Звезды Мода

Оставьте ваш комментарий