«Аня віддалася в дружини за 1000 доларів» — сказала про учасницю  реаліті-шоу «4 весілля» на ТЕТ конкурентка Анни, яка вийшла заміж за пакистанця… Та ще й іслам довелось прийняти!

Читайте також: “4 свадьбы” переезжают на ТЕТ и меняют формат

Анна підкорила пакистанського нареченого співом в караоке. Саме в караоке пройшло перше побачення закоханих, а вчора ТЕТ відгуляв на весіллі пари. Цікаво, що мовний бар’єр не завадив розвиватися взаєминам. Анна не знала англійської, а Аджаз не говорить по-українськи, але любов виявилася сильнішою за все. Або майже все. Релігійні розбіжності нав’язали правила. Дівчина повинна була прийняти іслам на весіллі.

Але зміна релігії того коштувала — наречений розщедрився на найдорожче весілля в четвірці. І це не дивно, адже гості з’їхалися з усього світу. Щедрі молодята виділили по 330 доларів на кожного гостя, а наречена продефілювала в трьох образах.

Читайте також: Украинцы в космосе: кто отправил «Зірконавти» на орбиту?

Церемонія прийняття ісламу пройшла у великій мечеті Києва. Ритуал включає в себе особливу частину, яка називається «Махр». Це передача майна нареченій під час укладення шлюбу. Махр є однією з головних умов для укладення шлюбу.

Аджаз передав коханій 1000 доларів, але суперниці тут же почали критикувати цей вчинок.

— Аня віддалася в дружини за 1000 доларів!

… сказала конкурентка.

Також дівчата відзначили, що відразу після церемонії Аня почала насолоджуватися ісламом, поглинаючи шампанське келих за келихом.

Фінал цього тижня “4 весілля” — на ТЕТ у п’ятницю.

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий