Україномовна пісня «Полюси» у виконанні молодої співачки Riya підкорила Європу і здобула визнання у світі: саме ця композиція виграла в інтернет-версії Євробачення — North Vision Contest.

Змагання проводилось в YouTube. Серед 26 фіналістів у NVC саме кліп від України «Полюси» вподобала більшість глядачів і журі з 50 країн. За підсумками голосування Riya стала фавориткою і за оцінками журі (206 балів) та у глядацькому голосуванні (186 балів). Загалом, найвищі бали українці віддали Ірландія, Фінляндія, Казахстан, Мальта, Румунія, Росія, Норвегія, Польща, Угорщина, Іспанія, Нідерланди, Словаччина, Чорногорія тощо.

«Мені і досі не віриться. Це хоч і не телевізійна версія Євробачення, а Інтернет, тим не менш, все по-справжньому: бали, голосування, таблиці. Ця перемога для мене означає, що україномовна пісня реально може бути зрозумілою і улюбленою в світі. Оскільки це альтернативне змагання саме в інтернеті, тут немає місця політичним рішенням, тут панує винятково музика і вподобання людей. Зараз мої сторінки в соцмережах завалені повідомленнями від закордонних глядачів, які вітають мене з перемогою», — поділилась враженням Riya.

Я дуже дякую режисеру кліпу Інні Грабар, її і своїй команді, що разом ми створили такий крутий кліп з піснею, який визнали у Європі.

Дивимось фінал North Vision Contest на Ютуб:

Оставьте ваш комментарий