Зірка серіалу «Школа» та суперфіналістка проекту «Голос країни» озвучила головну героїню у новому мультфільмі «Людина-Павук: навколо Всесвіту». Голосом Ані заговорить хоробра Пенні Паркер.  У анімаційному фільмі розповідається історія про культового героя коміксів Людину-Павука та його друзів супергероїв у юному віці, які допомагають йому рятувати світ.

Героїня Ані, кмітлива Пенні Паркер, проживає в Нью-Йорку майбутнього. Її тато був геніальним науковцем, і під час чергових дослідів його вкусив радіоактивний павук, після чого він створив костюм-трансформер із надможливостями. Після смерті тата Пенні успадкувала його винахід та розпочала знайомство із новим для неї світом суперможливостей.

Улюблениця глядачів Анна Трінчер розповіла, що вона вже не вперше працювала над дубляжем голлівудських мультфільмів, але саме у Пенні Паркер вона впізнала себе.

— Я обожнюю озвучувати ролі у популярних фільмах та додавати нових фарб своїм голосом героям. Це вже не перший досвід дубляжу, але кожного разу для мене це по-особливому хвилююче. Пенні Паркер, на перший погляд, дуже ніжна та тендітна дівчинка, але коли починає кермувати своїм трансформером, ніби перевтілюється у сміливого та завзятого воїна, без якого команду Людини Павука вже не можна вважати повноцінною. Під час роботи над роллю я навіть зловила себе на думці, що схожа не неї цим запалом, енергією та силою, — зазначила Аня.

Режисером стрічки став Боб Персічетті, який раніше працював над створенням анімаційних фільмів «Кіт у чоботях», «Шрек 2», «Пінгвіни Мадагаскару», «Підводна братва», «Повний розковбас».

Прем’єра мультфільму «Людина-Павук:навколо Всесвіту» відбудеться 13 грудня.

Рубрики: Кино Новости

Оставьте ваш комментарий