Актори нового серіалу «Чаклунки» (прем’єра 11.12 на Новому каналі) розповіли, якими надможливостями хотіли б володіти. Євгенія Гладій, Андрій Федінчик, Слава Красовська, Володимир Заєць та В’ячеслав Хостікоєв зіграли чаклунів, які майстерно вправляються із  вогняними блискавками, енергетичними кулям, володіють левітацією та телепатією.

Євгенія Гладій, виконавиця ролі могутньої відьми Хельги:

– Будучи підлітком, мені хотілося володіти якимось магічним вмінням. Пам’ятаю, сильне враження на мене справив фільм за книгою Стівена Кінга «Запалююча поглядом». Після того я мріяла про те, щоб підпалювати предмети.

Євгенія Гладій

Андрій Федінчик, виконавець ролі помічника Хельги:

– Я б хотів телепортуватися. Не просто з місця на місце у нашому світі, а в паралельні світи. Квантова фізика говорить, що їх існує безмежна кількість.

Андрій Федінчик

Слава Красовська, виконавиця ролі Ніки, володарки магії Вогню:

– Я б хотіла володіти телепортом, щоб не стояти у заторах. Або зупиняти час, аби мати зайву хвилину на прийняття рішень. І третя надможливість, яку б хотіла мати, – ставати невидимою. Я б користувалася цим, щоб вночі гуляти музеями (сміється).

Читайте також: Слава Красовская — повелительница огня

Слава Красовська

Володимир Заєць, виконавець ролі нареченого Ніки:

– З кожним днем і з кожною хвилиною катастрофічно не вистачає часу. Тому, як і мій улюблений персонаж коміксів Флеш, я хотів би всюди встигати.

Читайте також: Слава Красовская, Андрей Фединчик, Дмитрий Суржиков — в новом сериале «Колдуньи»

Володимир Заєць

В’ячеслав Хостікоєв, виконавець ролі спільника Хельги:

– Immortality – безсмертям! У такому випадку ми могли б побачити значно більше, ніж встигаємо за одне життя. Уявляєте, скільки всього я б розповів, якби жив ще з часів Першої світової війни. Крім того, коли ти безсмертний, тобі нічого не страшно – йдеш, куди завгодно, робиш все, що хочеш. І за тебе не хвилюються твої близькі.

В’ячеслав Хостікоєв

Не пропустіть прем’єру серіалу «Чаклунки» 11 грудня о 22:00 на Новому каналі!

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий