Роман Бойчук з Івано-Франковська — талановитий та харизматичний тато проекта «Хата на тата» (СТБ) —  представив довгоочікуваний дебютний кліп на пісню «Захер-Мазох». Це улюблений письменник Романа, який є автором та виконавцем своїх пісень (докладно про Романа Бойчука та його родину ми писали тут). Отже, він все ж таки це зробив — адже випуск кліпу був одним з «завдань для тата» від мами та телеканалу.

І хоча у пісні та видео є явний еротичний підтекст, але зовні -як підкреслив у розмові з TG Роман — все пристойно. Дивимось:

«Мушу зізнатися, що доволі комфортно себе почував на зйомках свого перешого кліпу. Я наче розчинився у самому знімальному процесі, — зізнається тато-співак Роман Бойчук. — Відчуття були такі, наче я все життя цим займався! Текст пісні, до речі, написаний мною ще у 2015 році, образ і сам кліп, хоч і епатажні, та в той же час межі пристойності не переступають: все доволі завуальовано, гармонійно і зі смаком.

Хоча, мушу сказати, що коли я прийшов на сам знімальний майданчик і режисер Влад перед початком зйомки сказав мені, що є одна умова: слухати його і виконувати все, що він скаже, то мені на якусь мить тоді стало лячнувато, я ж наперед не знав сценарію кліпу… Та результат перевершив мої очікування! Хочу висловити щиру вдячність автору музики — Роману Вишневському за — ну просто бомбезну композицію; телеканалу СТБ і всій знімальній групі програми «Хата на тата». Кліп «Захер-Мазох» вдався на славу!

Оставьте ваш комментарий