Після серії інтригуючих тизерів для масштабної костюмованої драми «Кріпосна» на СТБ (про них ми писали тут) вийшов 30-секундний проморолик з головною героїнею серіалу, яку зіграла Катерина Ковальчук. Всього таких роликів буде три. Отже, дивимось:

«Ми поступово, крок за кроком, відкриваємо двері до захопливого світу нашої «Кріпосної». Світ, в якому глядачі побачать багато драми та кохання; в якому за красивим портретом, обрамленим в золоту раму, ховається велика трагедія. Тому в роликах ми показуємо неоднозначність того, що відбувається з героями серіалу”, — розповідає керівник ефірного промо СТБ Лідія Паньків.

Сериал «Крепостная»: Боклан с усами, Сумская – с париками

Пошук ідеальної локації для трьох відео був довгим, адже вона повинна була відповідати баченню режисера. Спочатку її хотіли навіть спеціально створювати в павільйоні на кіностудії Film.ua, але коли команда промо побачила хол Малої опери в Києві, пошуки зупинились.

Олеся Жураковская призналась, почему ее героиня в «Крепостной» не стала злой

Мала опера «до»

«Мала опера підходила для нас ідеально, але зала була дуже гнітючою, з жовтими стінами, нам потрібно було зробити невеликий ремонт. Колір стін був затверджений КМДА, його змінювати не можна, тому нам дозволили зробити ремонт тільки за умови, що ми все повернемо в початковий вигляд. Ми переклеїли шпалери, поклали підлогу, повісили люстру, у другій залі поставили фальш-стіну та вирівняли підлогу, щоб кінь міг виконувати трюки.  На всі ремонтні роботи у нас було півтори доби, та стільки ж, щоб все прибрати», — розкриває секрети Лідія Паньків.

Сериал «Крепостная» в цифрах: 1000 актеров, 2065 сцен, 13 месяцев

Мала опера «після»

Але після закінчення зйомок керівництво Малої опери побачило красу, яку зробив департамент промоушену СТБ, і вирішило залишити все як є. Так що промо виконали не тільки робочу місію, а й соціальну

Максим Радугин из «Крепостной» разговаривает с лошадьми

Спеціально для роликів художник з костюмів «Кріпосної» Дмитро Курята розробив наряди, оскільки костюми із серіалу не зовсім підходили для промо.

«В 19 столітті не було шлейфів довжиною 5 метрів, але така була задумка продюсерів, тому ми трохи відійшли від достовірності заради краси та ефектності, — коментує Дмитро. – До речі, весільна сукня Каті, створена для проморолику — найдорожчий наряд всього серіалу».

Саундтреком промороликів виступила пісня Кузьми Скрябіна «Мовчати». Співачка Віра Кекелія виконала композицію декількома голосами, з яких музичний продюсер Влад Музиченко створив жіночий хор.

Фатима Горбенко затянула корсет потуже

Катерина Ковальчук

Нагадаємо, над виробництвом костюмованої драми «Кріпосна» працювали Starlightfilms та Film.ua на замовлення телеканалу СТБ. Зйомки відбувались 13 місяців по всій Україні. В серіалі задіяно 736 персонажів, для яких були відшиті більше 200 нарядів. Мова серіалу – російська, українська.

Рубрики: Новини ТБ

Залиште ваш коментар