Новий канал знімає продовження серіалу «Будиночок на щастя» — веселої історії про життя столичного подружжя у селі та їхніх колоритних сусідів.

За пригодами Макса та Маші, які проміняли галасливий мегаполіс на маленький будиночок у селі, а також за витівками їхніх невгамовних сусідів Люби і Василя глядачі Нового каналу спостерігали з цікавістю. Про це свідчать рейтинги першого сезону ситкому «Будиночок на щастя», які від серії до серії зростали. Глядачі щиро полюбили образи головних героїв, створені талановитими акторами Віталіною Біблів, Назаром Задніпровським, Галиною Безрук і Костянтином Войтенком.

Топ-5 интересных фактов о новом ситкоме «Будиночок на щастя»

Тому творці комедії вирішили продовжити історію цієї веселої четвірки, і вже у травні наступного року планують розпочати зйомки нового сезону.

– Про другий сезон ми почали замислюватися ще під час роботи над першим, тому ризикнули розпочати розробку сценарію ще до прем’єри, – каже Вікторія Вишнякова, директор творчого об’єднання серіального та кіновиробництва. – А хороший рейтинг і той факт, що герої дуже сподобалися глядачам Нового каналу (про це свідчить велика кількість позитивних відгуків у соціальних мережах), лише посилює нашу віру у цей проект.

Виталина Библив – о дне рождения в Харькове, премьерах и мужской роли

У продовженні кумедних пригод до вже знайомих героїв Макса та Маші і Люби та Василя, діляться творці комедії, приєднаються нові смішні персонажі. Але хто вони – поки що тримають у таємниці. Як і те, хто з акторів їх зіграє. Вихід в ефір другого сезону ситкому «Будиночок на щастя» запланований на осінь 2019 року.

Галина Безрук: из декрета — на съемки

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий