Вчора, на свято святого Миколая – одне з найбільш улюблених та шанованих в Україні — Олена Мозгова поділилась архівними світлинами свого батька, знаменитого композитора, співака та народного артиста Миколи Мозгового.

«Скільки себе пам’ятаю, завжди прокидалась цього дня і першим ділом піднімала подушку! — пише Олена в соцмережах. — Точно знала, що там є подаруночок 🤲🎁. Я ніколи не писала листів, але мій Миколай завжди знав, що мені подарувати. Скільки б не чекало попереду новорічних свят, саме день Святого Миколая кладе їм початок. Тож нехай кожна оселя наповниться святковим настроєм та щастям 🙏❤️!»

Миколи Петровича вже вісім років нема з нами, але його люблять та пам’ятають, а пісні, які давно стали народними хітами, обов’язково лунають на концертах та вокальних шоу. Олена Мозгова,  як вона не раз зізнавалась, була татовою улюбленицею (бо ж єдина дочка), та її дівчатка, звісно, теж. Тільки молодша, Соломійка, якій три рочки (її батько та чоловік Олени — співак Володимир Ткаченко), вже не застала дідуся. Нагадаємо, в Мозгової є ще дві дорослі доньки – Зоя та Євгенія.

«Шкода, що Соломійка не встигла побавитись з дідусем. Він дуже любив своїх онучок і балував їх і дозволяв навіть за вуса тягати)) справжній, люблячий, добрий, щедрий, великий і надійний)) На фото @evgeniya.ponomaryova з дідусем)».

Олена та Соломія

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар