Вже відомо, що дивитись в новому, 2019 році на каналі ТЕТ! Нас очікують і зовсім нові проекти, і продовження вже знайомих і улюблених.

«Богиня Шопінгу»

Впевнені в собі модниці знову зможуть поборотися за звання “богині”. Новим ведучим проекту стане Леонід Мартинчик. Фешн експерт розповість, як з величезного асортименту магазинів вибрати стильні речі і правильно зібрати їх в оригінальний спосіб. А завдяки чоловікам-коментаторам, жінки нарешті дізнаються чоловічий погляд на свій гардероб. Чи сексуально виглядає леопардове міні і туфлі-стрипи розкажуть: Володимир Дантес, Олексій Дурнєв, Антон Поліщук та Андрій Колмачевський.

«Одного разу під Полтавою»

У 2018 році ситком побив всі рейтинги перегляду на каналі, а головна інтрига майбутнього сезону просто підірве уяву глядачів. Юрчик і Яринка підготували особливий сюрприз, але зачіпок для розвитку сюжету в ситкомі достатньо. Можливо, глядач нарешті дізнається, як звати Кума, або дільничний нарешті збереться і зробить пропозицію Вєруні.

«Танька і Володька»

Колоритні персонажі з Тернопільщини з’являться з прем’єрою на всіх екранах країни у 2019 році. У закоханих з Тернополя накопичилося стільки смішних ситуацій та історій, що без свіженького сезону не обійтися. Танька вже готує дозу життєвої мудрості, а Володька виписує секрети ідеальних відносин для негайної реакції в разі розбіжностей. Виконують головні ролі, як завжди, Тетяна Песик і Тарас Стадницький.

«Хамелеон»: новий серіал

Це — вишенька на торті нового сезону! Детективна і романтична історія розповість про дівчину Зою, яка приїхала до Києва захистити дисертацію, але потрапила в біду. Її паспорт опинився в поліції, а вона звинувачується в утриманні публічного будинку. На щастя, Зоя опинилась в хостелі свого колишнього хлопця Саші. Дівчина впевнена, що він точно їй допоможе, але, виявляється, Саша втратив пам’ять і зробив пластичну операцію після страшної автомобільної аварії. Зоя розуміє, що тут щось нечисто, і починає власне розслідування. Деякі герої серіалу готові допомагати, а інші налаштовані проти неї.

І це не всі прем’єри 2019 року. На телеканалі також покажуть турецькі серіали, гумористичний серіал про лікарів, нове скріптед реаліті і багато іншого.

Відеоролік з анонсом телеканалу: 

https://www.instagram.com/p/Brj2n69gZre/?hl=ru

Рубрики: Новости ТВ

Оставьте ваш комментарий