Актор і телеведучий назначений креативним продюсером нової частини патріотичної україномовної комедії «Останній москаль». Продовження улюбленого серіалу вийде на телеканалі «1+1» під назвою «Великі Вуйки».

У новій частині глядачі переживуть з жителями села Великі Вуйки небувалу пригоду – поїздку до столиці України. Як розповідає креативний продюсер стрічки Юрій Горбунов, робота над продовженням серіалу «Останній москаль» стала довгоочікуваною та захопливою не лише для нього, але й для всієї творчої команди: «Зробити продовження серіалу у тому вигляді, яким він був, зараз було б вже складно – минув певний час, і ситуація в країні змінилася. Коли ми проговорювали ідею з продюсерами стрічки Дариною Жуковою та Оленою Єремєєвою, дійшли згоди, що це вже не будуть пригоди того самого Москаля, а пригоди інших знайомих героїв у нових екстремальних обставинах. Але з’являться у «Великих Вуйках» й нові персонажі. Сценаристи так закрутили історію, що це буде дуже круто і сучасно».

Цікаво, що у першому та другому сезонах «Останнього москаля» Юрій Горбунов виконав одразу дві ролі – Івана Петрука, а також його брата-близнюка Дмитра.

Нагадаємо, авторами сценарію серіалу «Великі Вуйки» став Микола Куцик, Олексій Приходько та Ярослав Стень, які створювали й оригінальну історію.

Рубрики: Сериал

Оставьте ваш комментарий