Поки ми з вами святкуємо Новий рік, артисти — працюють! Сестричкі з дуету «Анна-Марія» розповіли про надзвичайну подію, яка сталася з ними у святкову ніч. 

Анна-Мария собрались покорять Евровидение

-Частіше за все Новий рік ми зустрічаємо на сцені. Обожнюємо виступати та співати у новорічну ніч.  І от одного разу в нас був концерт у Івано-Франківську, ми виходили на сцену рівно о 12 ночі. І ось, такий піднесений настрій, адреналін — тільки що наступив Новий рік. Ми виходимо на сцену, починаємо співати — і буквально на другій пісні нашої програми повністю вимикається світло, звук, вся апаратура, і у залі стає абсолютно темно! І тиша… Ми злякалися — що ж робити? Невідомо, коли все полагодять. Тому ми почали співати у темряві, без музики та мікрофонів.  І всі люди потроху почали нам підспівувати, і наприкінці пісні — вже співала ціла зала. Це було так захоплююче і потужно! Неймовірне єднання! Буквально хвилин через десять вже знову все працювало і концерт продовжився. Та цей момент ми запам’ятали надовго!

Сестрички «Анна-Мария» превратились в… братиков?

Напевно, один з найкращих подарунків — це був собака, якого подарували нам напередодні Нового року. Нам було по шість років. Ми жили в невеликій квартирі з батьками, цей собака був великим, як і щастя, яке він приносив усій родині! Взимку собака нас навіть катав на санках, це було дуже весело.

Часто нам дарують однакові подарунки. В дитинстві бувало, дарували схожі, але не однакові речі, але ми через це не сперечалися, ми їх сприймали як спільну власність. Тобто обидві речі були в розпорядженні і Анни, і Марії.

 

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий