Співачка Яна Брилицька зізналась, який Новий рік став для неї справжнім святом, і поділилась секретами новорічної магії.

— Кожен Новий  рік для мене — це магічна казка. І так завжди було, і коли мені було сім років, і в п’ятнадцять, і навіть зараз. Я це свято чекаю дуже, і обожнюю його саме за моменти приготування і загадування бажання під бій курантів. Мій ритуал — це записати бажання на листі паперу, підпалити і випити залпом із шампанським, коли годинник б’є опівночі. І, до речі, диво це чи ні, але всі мої бажання збуваються. Мабуть новорічна магія.

Але саме в минулому році сталась зі мною така турбулентність, що я просто пропустила Новий рік. В минулому році в мене був аншлаг концертів в новорічну ніч, а для музикантів це найкраща пора. І тому в мене з моїми музикантами було два концерти. Перший був до 12 ночі, а наступний — за містом, о 12.15, і саме за 30 хвилин я мала із центру міста доїхати до Конча-Заспи. Звичайно, я заздалегідь все продумала і попросила музикантів взяти з собою шампанське, відкоркувач та бокали. І що ви думаєте? Ми взяли все, окрім шампанського, і навіть не зрозуміли коли був той Новий рік! Але, як то кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. А для мене Новий рік з моїми музикантами — це свято, а отже, буде багато роботи. І, в принципі, тут знову мої бажання здійснились. В цьому році було вдосталь роботи, творчості та приємних моментів :)

 

Оставьте ваш комментарий