Вдома з рідними, на теплих островах чи неважливо де, але з олів’є — де українські зірки мріють зустріти Новий рік? Ірина Сопонару, Юрій Ткач, Тетяна Песик, Даша Кобякова, Оля Сидорченко розповіли про новорічні бажання.

Ірина Сопонару

Першою з  нами поділилася своїми мріями головна Яринка країни Ірина Сопонару («Одного разу під Полтавою»). Актриса розповіла, що хоч Новий рік в Україні традиційно асоціюється зі снігом, морозом, ялинкою та віхолою, для неї найкраще свято те, на яке можна прийти в купальнику та із сонцезахисним кремом. А країни, що найбільше для цього підходять — Домініканська Республіка та Мексика.

Ирина Сопонару в ТОП-5 украинских диснеевских принцесс

Ирина Сопонару

Юрій Ткач

А от виконавець головної ролі в ситкомі “Одного разу під Полтавою” Юрій Ткач повністю поринає в новорічну та різдвяну атмосферу. Тому і країну обрав ту, де жителі трепетно ставляться до новорічних традицій — США. І навіть місто бажане є — Нью-Йорк. Так, ялинка біля Рокфеллер-центру та розваги на Таймс-сквер — це варто побачити в житті.

Юрий Ткач накормил Руслана Сеничкина мясом

Юрий Ткач

Тетяна Песик

Актриса поділилася дитячими  мріями. Коли була малою Тетяна багато разів дивилася фільм “Сам удома” і досі щоразу перед Новим роком переглядає його. Новорічна атмосфера Америки, вінки з омели, прикрашені будинки — хочеться хоча б раз зустріти Новий рік в США, краще в Нью-Йорку. В теплих краях зустрічати Новий рік не так атмосферно.

Татьяна Песик интригует «Синьою смужкою»

Татьяна Песик

Оля Сидорченко

Виконавиця ролі завзятої тусовщині Яни в серіалі “Вечірка”, виявилася дуже домашньою дівчиною. І поки на ТЕТ по буднях о 19:00 триває прем’єра другого сезону серіалу “Вечірка”, де героїня Олі запалює в селі, сама дівчина готується зустріти 2019 в колі сім’ї.

Звісно, не кожен Новий рік дівчина планує зустрічати вдома. Вона любить подорожувати, хоче відвідати містечко Санти в Швеції, Нью-Йорк, вже слухала куранти в Австрії. Головне — робити все це з рідними людьми поруч.

Ольга Сидорченко

Даша Кобякова

А от виконавиця ролі науковця-дослідника Оксани з “Зірконавтів” Даша Кобякова здивувала найбільше. Дівчина не дуже принципова у виборі країни, де найкраще зустріти Новий рік. Головне, щоб в цьому місті був годинник і він працював. Чому? А як інакше дізнатися, що Новий рік настав?

Даша Кобякова

Украинцы в космосе: кто отправил «Зірконавти» на орбиту?

Оставьте ваш комментарий