Учасники реаліті Нового каналу «Екси» поділилися приємними новинами їхнього особистого життя!

Маргарита Ємець та Дмитро Лубинець прийшли на реаліті «Екси», щоб з’ясувати, чи зможуть вони пережити зраду дівчини. Нагадаємо, Марго прийняла пропозицію одружитися відразу від двох хлопців – Діми та ще одного залицяльника. Весь час, поки «екси» були на проекті, вони намагалися повернути довіру, і їм майже вдалося… Та на сьомому тижні старі образи знову проявилися, і ведучі прийняли рішення попрощатися з Дімою та Марго.

– Після проекту наші стосунки знову налагодилися, – пояснює хлопець. – Я зрозумів, що проблеми є не тільки в Марго, а й у мене. Почав працювати над собою. І зараз ми доповнюємо одне одного.

«Эксы» после секса: кто покинул проект?

– А я зрозуміла, що якщо ми в парі, значить, разом. І треба більше довіряти Дімі, – пояснює Марго. – Абсолютно не шкодую, що ми прийшли на реаліті. У мене про це навіть мама запитувала.

Повернувшись додому після проекту, Діма та Марго продовжили будувати свої стосунки вже як пара, і зараз у них все чудово. На момент зйомок фінального епізоду учасники реаліті Нового каналу одружилися. А зараз (відкриємо таємницю) чекають дитину!

– У нас буде дівчинка!

… поділилася радісною новиною Марго.

Та серед учасників «Екси» є ще одна пара, яка чекає на поповнення. Це Марія Зіненко та Микола Ковшов.

Проект «Эксы»: от любви до ненависти…

– До проекту Коля був несерйозним, – згадує Маша. – Та після того як ми повернулося додому, він змінився. Став відповідальним, знайшов роботу. І я інакше почала на нього дивитися.

– Якось ми їхали в машині, і я зрозумів, що готовий до одруження, – ділиться хлопець. – І там же освідчився Маші. Тому зараз ми – сім’я. Нещодавно купили квартиру, зараз її омебльовуємо. – А зовсім скоро ще й станемо батьками, – додає дівчина.

А Новий канал продовжує шукати «ексів». Весною розпочнуться зйомки другого сезону проекту.

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий