Для Карини, героїні популярного серіаліті Нового каналу “Київ вдень та вночі”, новорічна ніч стала справді чарівною. У перші хвилини нового 2019-го Карині освідчився її коханий Алекс Авакумов, разом з яким вона вже майже рік!

Радісною новиною дівчина поділилася з шанувальниками у своєму Instagram, опублікувавши фото букета білосніжних троянд, коробочки для обручки та багатозначний підпис «Так!»

Горько! Алина и Назар из «Киев днем и ночью» поженились ♥

– Я не мала жодного уявлення про те, що це трапиться саме в Новий рік, – усміхаючись, ділиться Карина з Новим каналом. – Алекс зробив все дуже красиво, продумав все до дрібниць, навіть обручку робив на замовлення. Спочатку у мене був ступор, потім шок, а потім – сльози щастя! (сміється). Плакала десь годину, потім телефонувала рідним, які дуже раділи за нас і вітали.

Алина и Сэм из «Киев днем и ночью» рассказали о своих тату

Карина зізналася, що весілля – логічне продовження цих стосунків, які вона називає найбільш гармонійними, теплими і щирими у своєму житті. До слова, на швидке освідчення закоханим натякнула відома прикмета – спіймані бутоньєрка і букет нареченої.

– У вересні на весіллі наших друзів я зловила букет нареченої, а Алекс – бутоньєрку! – згадує Карина. – І зі мною, і з ним це сталося вперше в житті!

— Досі я абсолютно не вірила у прикмети. Виявилося, що саме в цей час він вже продумував план, як зробити мені пропозицію одружитися. У новому році бажаю всім кохання, тепла і віри в дива!

«Киев днем и ночью»: как ведущие канала покоряли столицу

Відразу ж після свят закохані вирушили на батьківщину Карини, у Хмельницький, – знайомити її батьків із майбутнім зятем.

Нагадаємо, в січні минулого року Карина розійшлася з Пашею з «Київ вдень та вночі». Зі своїм майбутнім чоловіком, Алексом, дівчина була знайома вісім років, та лише в кінці травня минулого року пара почала зустрічатися.

Новий канал стал лідером новорічних ефірів! 2,3,5,6 січня канал займав перше місто за переглядами, а 4 та 7 січня — друге місце за показниками. А 6 січня, на Святвечір, посів перше місце серед українських телеканалів в аудиторіях 14-49 и 18-54!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий