Юля Дихан і Діма Сукач у шотландських спідницях і панамах знялися у фотосесії бренду ведучої Нового каналу Алли Костромічової.

У фіналі «Топ-модель по-українськи» Алла Костромічова зробила приємні презенти кожному з 15 учасників реаліті. Ведуча Нового каналу вручила їм футболки свого бренду з персоналізованими принтами-хештегами. Учасник, який плакав рекордну кількість разів за сезон – Макс Осадчук – отримав принт DramaKing. Майбутній адвокат Аліса Головньова своє звання розумної і красивої підтвердила футболкою з написом Beautifulbutsmart. А титул Testosteron ambassador отримав «Містер сталевий біцепс» Єгор Степаненко.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

– Мені хотілося здивувати кожного учасника персональним принтом. Думаю, у мене вийшло, – усміхається ведуча Нового каналу Алла Костромічова. – Фотосесія для мого бренду стала фінальним випробуванням для учасників цього сезону. Вони поділилися на команди, лідерами яких стали фіналістки Яна і Катя. Їх завданням було зрежисирувати групову рекламну зйомку бренду. З команди, що краще впоралася із завданням, я обрала двох моделей, які отримали звання Амбассадор бренду. Ними стали Юля Дихан і Діма Сукач.

Нещодавно Юля і Діма знялися у фотосесії. Моделі продемонстрували капсульну колекцію футболок з оригінальними принтами на модельну тематику і не лише. Стилісти зйомки доповнили їхні образи шотландськими кілтами, стильними джинсами, шортами та головними уборами.

Рубрики: Мода ТВ

Оставьте ваш комментарий