Уже в лютому телеглядачі познайомляться з новим детективним серіалом, який покажуть на телеканалі ТЕТ.

Безліч героїв зі складними взаєминами і страшна трагедія вже на початку серіалу — ось що чекає на глядачів в першій серії.

Події серіалу зав’язані навколо хостела з назвою «Хамелеон», в якому живуть і працюють головні герої серіалу. «Хамелеон» пов’язав долі кількох людей в одну, але у Зої це місце відібрало майбутнє, а у Саші — минуле. Головна героїня серіалу Зоя приїхала до Києва захистити дисертацію, вона не планувала опинитися в публічному будинку, а тим більше отримати звинувачення від поліції у його утриманні.

Дівчині вдалося уникнути затримання, щоб розібратися з незрозумілим збігом обставин. В повній розгубленості у Зої вийшло пригадати єдину знайому людину в Києві. Вони зустрічалися з Сашком кілька років тому. Хлопець володіє хостелом, а значить дівчина може сховатися в безпечному місці, хоча б ненадовго. Зоя давно фантазувала, як вони знову зустрінуться, адже розставання було помилкою. Але колишня подружка не може впізнати добре знайоме обличчя.

View this post on Instagram

З тобою траплялись такі моменти, коли серце тріпоче так, ніби намагається вирватись назовні? І від цього кров пульсує в жилах і відстукує у вухах? Коли мороз шкірою і мозок ніби застиг? Андреналін. Напруга. Інтрига. Скоро на #ТЕТ буде усе це і навіть більше💥 Доторкнись до небезпечних таємниць разом з новими героями. Чекай на прем'єру яскравого українського детективу #Хамелеон Все не так, як здається. #ХамелеонТет Плюсуй, якщо цікаво дізнатись більше👇

A post shared by Телеканал ТЕТ (@tet_tv) on

Виявляється, Саша потрапив в аварію. Йому довелося зробити пластичну операцію, а пам’ять не вдалося відновити. У нього є тільки хостел «Хамелеон» і друг, який допомагає справлятися з ним. Саша, втративши своє минуле, бачить у Зої рятувальний круг. Ця зустріч дарує надію пригадати, хто Саша є насправді. І це його найзаповітніше бажання. Чи вийде у Саші згадати своє колишнє життя і чи вдасться Зої очистити своє ім’я від всіх звинувачень — глядачі дізнаються в процесі перегляду серіалу.

  • Роль Зої виконала Поліна Фролова, а роль Саші — Кирило Горолюк.
  • Виробництвом серіалу займалася «Студія Пілот» на замовлення телеканалу ТЕТ.
  • 25 серій інтригуючої, детективної історії дивиться на ТЕТ в лютому по буднях о 22:00.
Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий