18 лютого на Новому каналі — прем’єра нового сезону соціального реаліті «Ревізор: Магазини».

Новий сезон, нова ведуча і нові місця для ревізій: соціальне реаліті Нового каналу змінює підхід до перевірок. Проект навчатиме глядачів отоварюватися правильно, а тепер ще й заговорить зрозумілою усім мовою звичайного покупця. Адже за справу береться нова ведуча, Ірина Хоменко – найсправедливіший і найдушевніший споживач серед українських зірок. Крім зайнятості на телебаченні ця гіперактивна знаменитість – мама 3-річного малюка, і так само, як і всі батьки, намагається купувати найкращі продукти для своєї дитини і сім’ї. Тож замість професійних термінів і строгих нотацій на перший план вийдуть питання, які найбільше турбують кожного з нас.

В проекте «Ревизор: Магазины» — новая ведущая

Это слайд-шоу требует JavaScript.

– Тепер підхід команди «Ревізор: Магазини» до перевірок кардинально зміниться, – розповідає Ірина Хоменко. – Якщо раніше ревізії проводилися з погляду професіонала, то зараз – з позиції споживача, але дуже уважного і цікавого. Такого як я! J Мій найголовніший принцип – ставитися до людей так, як хотілося б, щоб вони ставилися до мене.

Николай Тищенко уходит из “Ревизора”?!

Головне завдання Ірини Хоменко – дізнатися, перевірити і показати, чи безпечно здійснювати покупки на товарних точках різного типу. З метою знайти найкращі та найгірші торгові точки України команда соціального реаліті об’їздила 15 міст нашої країни.

Ира Хоменко_Ревизор_Магазины

Цикл ревізій, що отримав тег #cезонспоживача, буде представлений у чотирьох напрямках: магазини, супермаркети, ринки та так звані спецлокаціі. Останній напрям – яскраве ноу-хау сезону, завдяки якому українці будуть всебічно озброєні «споживчими» лайфхаками.

А на Новом уже весна!

– У кожному з міст ми перевірили найбільш незвичайні торговельні точки – від відділу з зоотоварами до квіткового магазину, – каже ведуча. – І готові показати глядачам «залаштунки» цих спеціалізованих місць, а також розповісти, на що варто звертати увагу при виборі товарів.

Безумовно, реаліті Нового каналу збереже свою головну особливість – абсолютну раптовість перевірок. До речі, за 10 років існування «ревізорської» сім’ї ще жодна торговельна точка не змогла заздалегідь дізнатися про приїзд команди і підготуватися до перевірки.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий