Давно вже не було турецьких пристрастів на ТВ, і ось телеканал ТЕТ вирішив додати «турецьку нотку» в ефір: 4 лютого о 17:00 відбудеться прем’єра комедійного серіалу «Рання пташка».

Це дивовижна та романтична історія про бідну і життєрадісну дівчину Санем. Щоранку Санем встає раніше за всіх і біжить відкривати батьківський магазин, саме тому тато ласкаво кличе її «рання пташка». Дівчині подобається працювати в невеликій бакалії. Вона завжди сповнена ентузіазму, радості та енергії, попри те, що сім’я Санем переживає не найкращі часи.

Головна героїня мріє стати відомою письменницею, але поки, дівчині довелося влаштуватися на роботу в рекламне агентство, щоб допомагати родині. У перший робочий день Санем потрапляє у вирій подій: дівчина зіткнулася з красенем Джаном, і ця зустріч не може вийти у неї з голови. Хлопець виявився старшим сином власника цього ж рекламного агентства. Випадкова зустріч перетворилася на взаємне тяжіння. Чи зможе це знайомство перерости в дещо більше?..

Програмний директор телеканалу ТЕТ Лакуста Леся розповіла, чому ТЕТ вирішив додати турецьку нотку в ефір: «Це чудовий продукт з цікавою сюжетною лінією, правильно підібраним і яскравим акторським складом і непередбачуваним фіналом. Головне завдання телеканалу ТЕТ — дарувати посмішки нашим телеглядачам, а турецький серіал тільки допоможе ефіру в цьому прагненні, адже «Рання пташка» — це романтична комедія «.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий