Амбасадор Чистої енергії у світі Руслана провела день та ніч посеред зими на будівництві сонячної станції «Порт Солар» у Бессарабії.

Співачка та посол дуже щиро цікавилась усіма процесами будівництва майбутньої станції для генерації Чистої енергії.  Але цікавитись мало, Руслана вирішила долучитись до процесу не тільки на словах, але й на ділі. Вона пройшла інструктаж по техніці безпеки та взяла участь безпосередньо у будівельних роботах,  доклавши свій внесок в майбутні сонячні гігавати України.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

— Для мене важливо не тільки побачити, але й самій брати участь у процесі будівництва. Будівництво не зупиняється ні вдень, ні вночі, все для того, аби зовсім скоро почати збирати чисту та мирну сонячну енергію. Я вдячна Віктору Куртєву, що ми можемо разом реалізовувати масштабні та унікальні проекти для майбутнього нашої країни, – поділилась Руслана.

Руслана розпочала новий 2019 рік на енергії сонця (Фото, відео)

Порт Солар будується на ділянці землі, яка не придатна для землеробства, де ріс очерет. 7 мегават екологічної чистої енергії потечуть у мережу і наповнять будинки людей сонцем… Бессарабія – найбільш сонячний регіон України, сонячних днів у році – 325. Ідеальне місце для розвитку відновлюваної енергетики.

Зима 2019 року для Руслани стала насправді «гарячою». Одразу із сонячної Бессарабії Руслана відправилася не менш сонячні Арабські Емірати, в Абу-Дабі на 9-ту Асамблею IRENA (Міжнародне Агентство з відновлюваних джерел енергії).

Наступним пунктом у січневому сонячному графіку Руслани став Тель-Авів, де вона взяла участь у Enviroment 2050 Conference. Столиця Ізраїля та Євробачення 2019 тепло зустріла Посла Чистої енергії та переможницю Євробачення.

Все победы Израиля на Евровидении, начиная с 1978 года (ВИДЕО)

Нагадаємо, що перед самим Новим роком Руслана пересіла на електромобіль BMWI3S, а також її українській офіс Амбасадора Відновлювальної Енергії повністю перейшов на беземісіонні 7 електромобілей BMWI3.

Олег Скрипка пересел на электромобиль

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий