Харизматичный Ivan NAVI представит на Национальном отборе Евровидения песню All For The Love из своего первого англоязычного мини-альбома. Он выступит первым во втором полуфинале Нацотбора 16 февраля.

Слушаем песню Ivan Navi Аll For The Love

О мотивах

Я ніколи не обмежував себе в мріях, цілях і планах. Якщо вже йти на нацвідбір Євробачення, тоді точно ставити собі за ціль перемогти і поїхати в Тель-Авів представляти Україну. Для цього я зроблю максимум, а далі нехай вирішують глядачі і журі. Перш за все, для мене це крутий досвід та цікава пригода.

Кто победит в Нацотборе-2019? Голосуем!

О песне

В жовтні минулого року після випуску альбому “Такі Молоді”, я вирішив  записати англомовний EP (міні-альбом). У мене була музика для декількох треків, слова до них написала Нана Ковальова, а аранжування зробив Андрій Лемішка. Одну з цих пісень – All For The Love – я вирішив надіслати музичним продюсерам українського відбору і  радий, що вони також її оцінили. Це пісня про те, що варто завжди бути відкритим для любові, бачити її у всьому, що тебе оточує. І найбільший кайф, коли ти можеш випромінювати її назовні, пропускати любов через кожну клітину тіла і дарувати її людям не раз на рік на особливі свята, а наповнювати нею кожен момент.

Выбывшую из Нацотбора-2019 Tayanna заменила эпатажная Maruv

О конкурентах

Шкода, що свою кандидатуру зняла Тayanna. Ми давно дружимо і минулі два роки я голосував за неї на відборі. Вона сильна виконавиця і чудова вокалістка. Впевнений, Таня мала всі шанси цього року представити Україну на Євробаченні. Я не сприймаю нікого з артистів як конкурентів, всі ми колеги по сцені, навіть якщо виступаємо в рамках конкурсу.

Ivan NAVI — двукратный номинант музыкальной премии YUNA в категориях «Открытие года» (2017) и «Лучший исполнитель» (2018), номинант премии «Золотая Жар-Птица» в категории «Прорыв года» (2018 ).

Его хиты «Такі Молоді», «Тимчасовий релакс» «Закохуюсь», «Це Вона» (Зірка) занимают высшие ступеньки украинских хит-парадов, а клипы на YouTube имеют миллионные просмотры.

Уже с 9 февраля в прямых эфирах на СТБ и UA:Перший мы сможем выбрать артиста, который представит Украину на международном конкурсе Евровидение 2019 в Израиле.

Рубрики: Євробачення

Залиште ваш коментар