19 лютого о 21:00 на Новому каналі стартує новий сезон проекту.

Невже дівчина може добровільно дозволити зв’язати себе незнайомим чоловікам? Звісно, може! Якщо вона навіть не підозрює, що стала жертвою шахраїв, а переконана, що прийшла на кінокастинг. На перший погляд, за невинними запрошеннями та вигідними пропозиціями насправді стоять шокуючі схеми шахраїв. І розкривати їх продовжить Олена-Крістіна Лебідь та її команда – 19 лютого прем’єра нового сезону проекту «Аферисти в сітях».

– Афера «Приходьте на кастинг у кіно!» – дуже несподівана і продумана. Коли жертва добровільно і радісно дає себе зв’язати двом мужикам, – інтригує ведуча Нового каналу. – Чому? Та тому, що в них все так хитро продумано! Афера «Куплю ваш товар! Від мене кур’єр!» – просто зараз на сайтах купівлі-продажу працює ця схема! Просто зараз хтось із ваших знайомих не підозрює, що КУР’ЄР – ключове слово! І з нього починається втягування вас в аферу!

У новому сезоні команда «Аферистів в сітях» «розкладе по поличках» близько сорока найрізноманітніших схем шахраїв, постраждати від яких можуть не лише жертви, а й їхні рідні. Також на глядачів чекає приємна несподіванка – нова експрес-рубрика в лімузині, у якій закохані, нічого не підозрюючи, пройдуть перевірку на вірність.

– Особисто для мене відкриттям стала афера «Полетіли на Балі», – розповідає Олена-Крістіна Лебідь. – Або як можна не ПОлетіти, а ВИлетіти в трубу за 20 хвилин, влетівши на 40 тис. грн на рівному місці! Не встаючи з-за столика у ресторані. Коли харизматичний шахрай розповідає вам, який прозорий на Балі океан.

На Новому каналі прем’єру «Аферистів в сітях» слід очікувати вже 19 лютого. В ефірі проект виходитиме з вівторка по п’ятницю о 21:00.

– Аферисти стали більш продуманими і завбачливими, двері зачиняють на замок, вибирають хитромудрі місця зустрічі, – каже ведуча «Аферистів в сітях». – Але ми ж знаємо: що м’якше стелить, то сильніше потім штовхне. Тож завжди пильнуйте!

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий