Гурт Антитіла презентував новий відеокліп і пісню, яку вони виконають наживо під час майбутнього стадіонного туру «Hello». «Вірила» — це четвертий сингл нового альбому. Його реліз відбудеться наприкінці лютого.

«Антитіла» та 10 000 глядачів заспівали TDME на M1 Music Awards (ВІДЕО)

Антитіла завжди дивують своїми відеороботами, які сповнюють смислами та символами. Кліп «Вірила» не є винятком. В основу відео закладено ідею, що резонує у кожному. Щоб реалізувати задумане, Антитіла подолали шлях у десять тисяч кілометрів. Зйомки проходили в Україні та Португалії: поблизу Лісабона та біля Фафе. Одна з локацій сюжету, яка привертає увагу, — це кам’яний дім Casado Penedo, або «Будинок Флінстоунів». Він входить до топ-10  найнеординарніших споруд світу. Його унікальність полягає в тому, що дім має вигляд скелі та стоїть на вершині пустельного пагорба. Кількома стінами для дому служать величезні валуни.

«Антитіла» почти два года готовились к стадионному туру

Это слайд-шоу требует JavaScript.

В Україні були відзняті сцени у столярній майстерні. Художник-декоратор Віктор Бучковський спеціально створив цю локацію для зйомок кліпу.

На гурт «Антитіла» подали до суду

Ще один об’єкт, який заслуговує на увагу у відеороботі «Вірила», це дельтаплан —  символ здійснення мрій. У Португалію Антитіла привезли справжній навчальний дельтаплан «УТ»створений ще у 1978 році. Для зйомок він був задекорований деревом. Слід зазначити, що такі дельтаплани ніколи не літали в цій місцевості, над Атлантичним океаном. Антитіла на це зважилися. Дублер головного героя Дмитро Хаїтбез парашуту ризикнув зробити декілька польотів, завдяки чому глядачі зможуть насолоджуватися красивими кадрами та краєвидами з висоти пташиного польоту.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Треба зауважити, що синхрони у кліпі «Вірила» є одними з ключових елементів. За задумом фронтмена групи Тараса Тополі вперше всі музиканти групи не грали на інструментах, а йшли командою і співали на камеру. Адже пісня «Вірила» — це чоловіча присвята жінці.

Пазл сложился: «Антитіла» написали саундтрек к фильму «Я, ты, он, она»

«Ідея пісні виникла приблизно ще рік тому, коли ми на студії завершили роботу над піснею «Лови момент», увійшли в новий осінній музичний сезон і в черговий раз зібралися у студії творити майбутній альбом. Ми повернулися до демо версії цієї пісні. У мене в голові виникло декілька мелодій і одну з них ми записали, а слів ще не було. Якраз в той самий десь період ми продовжували працю на польській студії спрямовану на адаптацію наших українських пісень польською та англійськими мовами і в контексті нашого руху на Польщу.

І от в потязі на Варшаву я прослухав майбутню пісню, мабуть, разів сто, виникало багато ідей, метафор. Але найсильніша — про віру жінки у свого чоловіка, коханої в коханого, мами в сина. Саме тому ця тема стала ключовою.

Це одна з найбільш чоловічих пісень в репертуарі групи «Антитіла». Це звернення від нас музикантів чоловіків до своїх дружин, це звернення від нас як синів до своїх мам і це звернення до всього жіноцтва України з одним простим посилом: ми чоловіки здатні на неймовірні речі, долати перешкоди, здатні підійматися з колін і йти вперед і звернути гори, якщо ми знаємо, що поруч йде жінка яка вірить в нас і цей меседж стосується, я впевнений не лише музикантів гурту Антитіла, а й власно всіх чоловіків країни», — ділиться Тарас Тополя.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Режисерами відеороботи виступили Сергій Вусик, Юрій Алексеенко та Тарас Тополя.  Пісня «Вірила» увійде у шостий альбом групи Антитіла «HELLO», у підтримку якого цього року відбудеться стадіонний тур. Вже відомі міста у яких відбудуться концерти групи: Львів, Харків, Полтава, Одеса, Київ. Квитки вже у продажі.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий