Джазові понеділки заряджають настроем та «атмосферою» на весь тиждень! Caribbean Club Concert-Hall запрошує на серію концертів Live Jazz Monday, яка розпочнеться вже 4 лютого. Джазові понеділки — це чудова можливість розслабитись під чуттєві композиції від кращих музикантів країни.

Відкриє Live Jazz Monday київський гурт «Алиса Встречает Клавесин». Це колектив, відомий своїми мелодійними авторськими композиціями у кращих традиціях світової музичної спадщини. Їх виступи прикрашали різноманітні фестивалі, серед яких Alfa Jazz Fest, Koktebel Jazz Festival та інші. Музика «Алиса Встречает Клавесин» ніби занурює у хвилі океану звуків та дарує відчуття безтурботності, легкості.

Для гостей пролунають авторські композиції у виконанні віртуозних музикантів. Вигадливий мікс фьюжну, джазу, фанку та блюзу не залишить нікого байдужим в цей вечір. Квитки тут: http://clc.to/EpPSRw

А наступного понеділка, 11 лютого, виступає один з найвіртуозніших саксофоністів країни Володимир Лебедєв з гуртом Lebedev Band! Вигадливий мікс: smooth, фьюжн, джаз, фанк та блюз; авторські композиції. На цей концерт ми розіграємо квитки – слідкуйте за новинами в нашій стрічці у Фейсбуці!

Рубрики: Party Музыка

Оставьте ваш комментарий