Українська співачка Христина Соловій поділилась в соцмережі світлиною, де вона повністю оголена до поясу і прикривається руками. Але еротики в фото нема (хоча, милуватись тендітною фігурою Христини ніхто не заважає ;)) Таким чином співачка долучилась до флешмобу #знімайхутро, який триває у Мережі. Мета флешмобу — захистити тварин шляхом відмови від речей з хутра. 

«Краще оголені, ніж в хутрі! — пише на свої сторінці Христина Соловій. — Долучаюсь до флешмобу #знімайхутро та підтримую боротьбу @uanimals.official за відмову від натурального хутра. В XXI столітті хутро перетворюється на криваве жлобство, а шуба стає найгіршим подарунком. Долучайтеся!»

Христина Соловій ослушалась родителей и не жалеет

У акції вже взяли участь тисячі людей, зокрема, гурт Bahroma: хлопці сфотографувались оголеними задля високої мети.

BAHROMA споет о семье

«Друзья, мы призываем вас отказаться от использования натурального меха. Хотите носить мех — выкиньте бритву. #знімайхутро! Мы присоединяемся к флешмобу мирового формата Rather go naked than wear fur».

Кто из участников Нацотбора-2019 выступит 9 февраля, а кто – 16-го?

Нагадаємо, нещодавно Інтернет охопила величезна хвиля флешмобу #10YearChallenge — зірки та звичайні люді ділились світлинами того, якими вони були 10 років тому, і які вони зараз. Фото траплялись просто неймовірні! Дивіться:

Флешмоб #10YearChallenge: звезды показывают, какими были 10 лет назад

Продолжение флешмоба #10yearChallenge: новая «порция» звезд!

 

Рубрики: Блоги Звезды

Оставьте ваш комментарий