Группа Kazka — одни из фаворитов Национального отбора на Евровидение-2019 — сегодня ровно в 00.00 презентовали официальную версию композиции Apart, которую будут исполнять на Нацотборе. Как заявили музыканты, вчера в Сеть проникла пиратская версия (об этом мы писали тут). 

«Пісня в YouTube з’явиться після 00:00, а в iTunes буде доступна ще до опівночі! — написано на официальной странице Kazka в соцсети. — Друзі! ✋🏻 На жаль, за лічені години до офіційної прем‘єри у мережі з‘явилась піратська версія запису Apart. Реліз відбудеться сьогодні о 22 годині. Закликаємо, дочекайтесь прем‘єри, споживайте якісний контент».

Так что слушаем конкурсную композицию! Нравится песня? и считаете, что Kazka достойна победить в Нацотборе? Голосуйте тут!

KAZKA идет своим чередом

МУЗЫКАНТЫ — О ПЕСНЕ:

Ми готові презентувати нашу конкурсну пісню на Євробачення’19! ❤️ Apart — це пісня-сповідь про всеосяжне почуття, яке не боїться ні відстаней, ні стереотипів, ні забобонів. Ця пісня про бажання подолати всі труднощі на шляху до справжньої любові. Все те, що залишає нас «apart» (з англ. порізно) із коханими. Це пісня-заклик: кохайте без шаблонів! Незважаючи на статус, зріст, вагу, соціальні відмінності, нав’язані іншими правила і форми.

Оставьте ваш комментарий