“Набивати тату чи не варто?” — хоч раз в житті думав, мабуть, кожен з нас. Зірки українського ТВ не побоялися і назавжди нанесли собі пам’ятні символи чи просто прикольні зображення.  

Які ж саме татуювання користуються популярністю у селебріті?

Onuka с мужем сделали одно тату на двоих

Володимир Дантес, який з 18 лютого повертається на телебачення у новому сезоні “Богині шопінгу” на ТЕТ, не розмінюється на дрібниці. Дантес має повністю забитий рукав на лівій руці з квітами, абстрактними зображеннями і навіть качечкою з “Качиних історій” — ця тату містить в собі все.  

Дорофееву и Дантеса поселили с лягушками

Від Володимира не відстає переможниця третього сезону “ЛавЛавCar” — Саша Трей. Дівчина прийшла на шоу з одним забитим рукавом, татуюванням на стегні та портретом Мерилін Монро на лопатці. Вже через кілька місяців після закінчення шоу Саша повністю забила рукав на іншій руці — це була її давня мрія.

Ірина Сопонару обрала для себе мінімалістичні зображення. Яринка з “Одного разу під Полтавою” може похизуватися акуратними трьома смужками на пальці та двома на зап’ясті. Наче кільце та браслет з одного набору.  

Ирина Сопонару в ТОП-5 украинских диснеевских принцесс

Здивував Віктор Розовий, капітан команди “Загорецька Людмила Степанівна” та командир “Зірконавтів” з ТЕТ. Його руки та стегна забиті різними абстрактними татуюваннями і їх колекція постійно поповнюється. З часом Віктор планує з’єднати тату в один малюнок.  

“Загорецька Людмила Степанівна” осталась без командира: Виктор Розовый улетел в космос

Коментатор “Богині шопінгу” — Антон Поліщук, змусив нас губитися в здогадках. Що ж зображено на його татуюванні? Один з варіантів був — русалка. Але ми вирішили перепитати у Антона і виявилося, що на руці зображено 3 мамонти. 

Сміливості нашим зіркам не займати та й різноманіття серед варіантів тату вистачає. Тому якщо не знаєш, що набити, але тобі дуже хочеться — ти маєш з кого брати приклад.

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар