Ведуча проекту «Аферисти в сітях» Олена-Крістіна Лебідь (Новий канал) розповіла, які шахрайства дратують її найбільше.

«Аферисти в сітях» дісталися кінокастингів і Балі

Ведуча Олена-Крістіна Лебідь разом зі своєю командою проекту «Аферисти в сітях» розкрили безліч схем інтернет-шахраїв. І у лютому на глядачів Нового каналу чекає ще близько сорока. Це будуть найрізноманітніші афери – від пасток на сайтах «купівлі-продажу» до махінацій на сайтах знайомств. До речі, за чотири сезони проекту саме любовні шахрайства обурюють Олену-Крістіну Лебідь найбільше.

Олена-Крістіна Лебідь назвала ТОП-5 місць у Львові

– Найбільше обурюють афери «кохаю, одружуся». От чесно!

Стільки глядачів нам телефонують! Стільки я чую цих ошуканих і розчарованих жінок, що просто на голову не налазить! Ці афери прості, але дуже болісні.

…коментує Олена-Крістіна Лебідь.

Снежки, колядки и вейкборд: как ведущие Нового канала веселились на праздники

Та наступна історія особливо вразила ведучу Нового каналу:

– Дівчина цілий рік (Вдумайтеся! Цілий рік!) тільки переписувалася з аферистом! Без єдиної особистої зустрічі! А в результаті він розбив їй сім’ю і поламав життя! Адже за рік заявив – розлучайся з чоловіком, залишай йому своїх двох дітей (3 і 5 років!), і ми будемо жити з тобою щасливо! Вона розлучилася! Відмовилася від дітей! А аферист написав: «Все! Тепер ти точно моя! Прилітай до мене в Німеччину, але зараз для консульської візи поклади на мій рахунок $ 3000! Давай швидше, адже я дуже тебе чекаю!» Чи варто говорити, що було потім? Вона відправила гроші. Він її заблокував. В одну мить жінка залишилася без сім’ї, своїх дітей і грошей на існування. І все! Йому пофіг! Він за рік віджав $ 3000! У нього свято! Ось тому ми показуємо в нашій програмі всі види афер, щоб жінки отримували «червоний сигнальчик» і не велися на провокації аферистів.

Нагадуємо, прем’єра нового сезону «Аферисти в сітях» – вже 19 лютого о 21:00 на Новому каналі!

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий