15 лютого о 18:00 телеканал ТЕТ разом з Леонідом Мартинчиком та Антоном Поліщуком проведе змагання серед «богинь шопінгу» в ТРЦ Gulliver. Потенційних «богинь» визначать двома способами: одну дівчину ТЕТ разом з Леонідом вибере з соціальних мереж, а саме — проведе конкурс в Instagram. Другу учасницю Леонід обере з присутніх відвідувачок ТРЦ.

Чим здивує в 2019 році телеканал ТЕТ?

Улюблений мільйонами проект оживе в реальному часі на очах у відвідувачів торгівельно-розважального центру. Ведучий вечора Антон Поліщук зустріне всіх гостей посмішкою і допоможе розібратися в правилах змагання і програмою івенту.

Прем’єра детективного серіалу «Хамелеон» на телеканалі ТЕТ

2 учасниці івенту боротимуться за звання «Богині шопінгу в Gulliver». У дівчат буде обмежений бюджет і 45 хвилин, щоб підібрати ідеальний образ, який сподобається модному експерту Леоніду Мартинчику.

Механіка конкурсу в Instagram проста: дівчатам, які хочуть взяти участь у змаганні, потрібно написати в коментарях під постом «Я справжня #БогиняШопінгу» і додати в свою story цей пост з відміткою @TET_tv.

Є кілька умов для потенційних учасниць:

  • вам виповнилося 18 років;
  • ваш аккаунт відкритий;
  • 15 лютого ви будете в Києві.

Вже 13 лютого о 18:00 Леонід вибере дівчину, яка продемонструє мистецтво здійснювати покупки в Gulliver. Поки дівчата будуть захоплені шопінгом, модний експерт розповість відвідувачам і гостям Gulliver, як підібрати ідеальний весняний гардероб, адже теплі дні зовсім близько. Леонід Мартинчик поділиться особистими секретами вибору одягу і допоможе зрозуміти, які речі «ваші».

Після шопінгу дівчата продефілюють по подіуму перед відвідувачами і модним експертом Леонідом. Цей етап буде відображати реаліті-шоу, яке стартує 18 лютого о 19:00 на телеканалі ТЕТ. Експерт коментуватиме і даватиме поради конкурсанткам, а потім визначить справжню «богиню». Переможниця отримає подарунок від телеканалу ТЕТ.

Захід транслюватиметься в YouTube, Facebook та Instagram, тому можливість побачити івент буде і у киян, і у шанувальників реаліті-шоу «Богиня шопінгу» з усієї України.

Рубрики: Мода Новости ТВ

Оставьте ваш комментарий