Віднедавна в Україні з‘явилась самобутня музична вистава для всієї родини — «Ліхтаріус. Історії оживають», яка вже кілька місяців поспіль занурює у казку та дарує справжню подорож у вимір музики, краси і таланту глядачам самого різного віку.

5 причин відвідати шоу «Ліхтаріус»:

1.Це перше в Україні регулярне сімейне шоу, в якому кожному глядачеві цікаво, не залежно від віку. Київ нарешті має яскравий аналог бродвейського мюзиклу в вдалому поєднанні з форматом dinner-show.

2. Це шоу, в якому беруть участь 34 артиста! І в основному — це діти, маленькі зірки з різних талант-шоу нашої країни. І тільки тут ви почуєте і побачите їх в найнесподіваніших образаx з улюблених диснеївських мультфільмів.

3. Це «живий» акомпанемент джазового оркестру, який народжує музику тут і зараз і звучить не тільки завдяки натисканню на кнопку «Play». Справжній ексклюзив з просвітницькою місією для самих маленьких глядачів.

4. Це унікальний і зоряний склад творців шоу: від натхненниці проекту Олени Коляденко і її учнів, режисерів-постановників шоу Павла Бондаренко та Ігоря Кулєшина, до xудожнього керівника шоу Ксенії Осики (директор продюсерського центру «Talant Production»).

5. Це ваше ідеальне надихаюче сімейне дозвілля. Тільки тут емоційний вибух і естетичне задоволення автоматично додаються бонусом до кожного білета!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Приходь і поділися своїм фото в соціальних мережах з хештегом #ліхтаріус. Зроби це в найближчу неділю, яка гарантовано стане незабутньою! Квитки за посиланням: http://clc.to/tSU38A

Початок шоу — щонеділі о 12:00 у Caribbean Club Concert Hall. Для дітей до 3-x років вxід (без надання окремого місця) вільний.

 

Рубрики: Party Отдых

Оставьте ваш комментарий