Нещодавно на ТЕТ вийшла в ефір романтично-комедійна прем’єра — серіал “Рання пташка”. Історія кохання Санем та Джана прикула до екранів тисячі глядачів. Але цікаві події відбувалися не тільки на екрані, а й поза ним.

Ми знайшли кілька незвичайних фактів про серіал “Рання пташка”.

Факт № 1

Після виходу першої серії “Ранньої пташки” в Туреччині хештег #ErkenciKus потрапив в національні тренди Twitter. Як завжди це буває з успішними проектами, коментатори поділилися на два табори: одні захоплювалися першим епізодом, інші — активно лаяли за схожість з іншими турецькими серіалами.

Прем’єра: турецький серіал «Рання пташка»

Факт № 2

Оригінальна серія “Ранньої пташки” триває більше двох годин! Виявляється, турецькі глядачі дуже терплячі та посидючі і можуть провести три години (разом з рекламними паузами) за екранами. В Україні кожен такий епізод поділили на кілька частин, щоб глядачам було зручніше переглядати серії.

Факт № 3

У грудні 2018 року на врученні головної кінопремії Туреччини “Золотий метелик” серіал “Рання пташка” виграв 4 номінації: “Найкращий комедійний/романтичний серіал”, “Найкращий актор комедійного/романтичного серіалу” Джан Яман, “Найкраща актриса комедійного/романтичного серіалу” Демет Оздемір та “Найкраща пара комедійного/романтичного серіалу” Санем та Джан у виконанні Джана Ямана та Демет Оздемір.

Факт № 4

Актори Джан Яман та Демет Оздемір співпрацюють не лише в серіалі “Рання пташка”. Глядачам настільки сподобалася “хімія” пари на екрані, що їм надійшло кілька пропозицій знятися в рекламі разом. Зараз Джан та Демет — улюбленці Туреччини.

  Факт № 5

Більшість акторів серіалу “Рання пташка” співпрацювали раніше в серіалах “Повний місяць”, “Запах полуниці” та “Номер 309”.

Хочеш дізнатися, як буде розвиватися історія Санем та Джана? Вмикай ТЕТ по буднях о 17:00 і дивись нові серії “Ранньої пташки”.

Рубрики: Сериал

Оставьте ваш комментарий