Кадри з відео «TDME» гурту «Антитіла», де вони сидять на лаві звинувачених, стали пророчими – гурт таки опинився у суді. Вчора, 11 лютого, у Подільському суді міста Києва відбулося повторне засідання стосовно нібито порушення «Антитілами» патенту N74516 (ми писали про це тут). На засіданні група була присутня у повному складі. А от підприємець з Луцька Сергій Лапковський та його представники вдруге не з’явилися у залі суду. У зв’язку з цим суд постановив не розглядати справу.

Але історія не закінчується. Оскільки справа закрита, суд не мав права розглядати зустрічний позов від групи «Антитіла», який вона подала раніше, про захист авторських прав гурту і стягнення усіх судових витрат. Також, паралельно «Антитіла» ініціювали процес по скасуванню абсурдного патенту Лапковсього і закликали музичну спільноту країни об’єднатися у вигляді звернень до Укрпатенту.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Ми не опускаємося до рівня шахраїв. Відшкодування, яке вимагаємо, — 1 гривня. Дякуємо усім, хто нас підтримував! Ми принципово доведемо справу до кінця аби кожен музикант в Україні творив вільно. Тим часом, запрошуємо усіх на наші стадіонні концерти туру HELLO, будемо порушувати музичні патенти разом!» — прокоментував фронтмен гурту Тарас Тополя.

Нагадаємо, під час підготовки до стадіоного туру «Hello» містами України гурт «Антитіла» отримав повістки до суду. Шахрай Сергій Лапковський висунув претензію Тарасу Тополі, Сергію Вусику та Максиму Сиволапу, що вони нібито під час створення композицій «Все красиво», «Молоко», «Дунай» використали його патент на корисну модель №74516 «Спосіб налаштування параметрів музичної композиції». Ціна позову: 1 018 692, 64 грн.

Представником групи «Антитіла» у справі виступив відомий адвокат Ярослав Куц. У січні цього року відбулося перше підготовче засідання по справі, але це не завадило групі «Антитіла» успішно презентувати відеороботу «Вірила» та плідно працювати над шостим альбом, який буде скоро представлений.

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий