Олександр Педан буде пити вино і співати молдавські пісні в Бессарабії, а Катя Павлюченко проведе «романтичний» вечір на лікарняному ліжку. Ведучі поділилися святковими традиціями і планами.

Олександр Педан, ведучий реаліті «Екси»

– Ми будемо святкувати в Бессарабії, на виноробні. Збираємося поїхати туди компанією з кількох сімей. Дітей залишимо вдома, все-таки це романтичне свято, і хочеться використати можливість побути на самоті. Думаю, буде ціла пригода. Місцеві 14 лютого відзначають як подвійне свято: День святого Валентина і Трифон Зарізан. Торжество з нагоди початку нового сезону. У цей день зав’язують виноградну лозу, при цьому співають пісні різними мовами– молдавською, болгарською. Це ціла подія, там дуже багато народностей, тому змішані традиції. Потім відбувається дегустація вин. Я люблю вино. Не можу назвати себе високим цінителем, але трішечки в ньому розбираюся. Вважаю, що якщо вже пити за вечерею, то якісне смачне вино. Якщо мені хтось захоче подарувати виноградник (сміється), то в старості я із задоволенням буду займатися виноробством. Бажано в Португалії, де є вихід до океану, що б я ще міг займатися серфінгом. Або у Франції на Атлантичному узбережжі. Я б доглядав за виноградником і сім’єю.

Олександр Педан приголомшив заявою, що стане стриптизером

Звісно, для Інни (дружина ведучого, – прим. ред.) треба буде приготувати презент. Але я вважаю, що основним подарунком для коханої має бути увага і створене свято.

Ірина Хоменко, ведуча «Таємний агент. Пост-шоу»і«Ревізор: Магазини»

– Я зараз їду у відрядження з програмою «Ревізор: Магазини», і 14 лютого проведу на перевірках. Даруватиму любов продавцям, товарознавцям, завгоспам, покупцям і всій команді, яка мене оточує (усміхається). Любіть себе, любіть світ, любіть людей, які з вами поруч. Тоді любов повністю опанує вами, і в житті запанує гармонія.

Ирина Хоменко видит мошенников насквозь

Роза Аль-Намрі, головна героїня серіаліті «7 Я Рози»

– Усі в моїй родині вважають, що День Валентина придуманий маркетологами, щоб продавати багато листівок, квітів і м’яких іграшок. Але я люблю 14 лютого і завжди відзначаю. Думаю, що сірою і холодною зимою дуже потрібен такий яскравий день. Обожнюю спостерігати за передсвяткової суєтою на вулицях. Закохані поспішають на побачення, несуть букети й подарунки. Це завжди дуже мило. Цього року планів на 14 лютого в мене поки що немає. Чекаю сюрпризів :)

Роза Аль-Намри знает толк в ослах и тортах

Катя Павлюченко, ведуча «Таємний агент»

– Цього року в мене буде дуже «романтичний» День Валентина. Я проведу його в лікарні, з крапельницею і антибіотиками замість просеко. За тиждень до Дня всіх закоханих я дуже весело покаталася на борді, докаталася до пневмонії, тож свято пройде повз мене. Вперше в житті мій чоловік залишиться без подарунка. А мені не треба сушити голову, що надіти, як здивувати, яку зачіску зробити. Максимум, на що я можу розраховувати, – святкова вечеря. Але дуже скромна. Єдине, що мені хочеться їсти останнім часом – чай. Тому я бажаю міцного здоров’я вам і вашому коханню. І вперше в житті скажу, як пенсіонер: головне – здоров’я.

Рубрики: Отдых ТВ

Оставьте ваш комментарий