Сьогодні, 19 лютого, в ефірі прем’єри відразу двох нових сезонів – журналістського реаліті «Заробітчани» і проекту «Аферисти в сітях».

19:00 – «Заробітчани»

У весняному сезоні «Заробітчани» влаштують test-drive вакансій у країнах Північної і Центральної Європи – Фінляндії, Данії, Німеччини, Чехії. А також в екзотичних Індонезії та Китаї і курортних Туреччини і Греції. Невгамовні й авантюрні журналісти покажуть, як у Китаї викладати англійську без освіти і лікувати людей за допомогою голок, банок і ящірок. Розкажуть, чому верблюд у Туреччині дорожчий, ніж квартира в Києві, і навіщо цих тварин навчають битися?

– Верблюжі бої в Туреччині – популярна розвага для місцевих, – каже журналістка Нового каналу Настя Кошман. – Люди роблять ставки на спеціально тренованих «бійців» і виграють величезні суми. Працюючи з такими тваринами слід розуміти, що вони бувають дуже агресивними. Можуть не лише побороти суперника вагою 500-600 кг на полі бою, а й травмувати людину. Зубами підняти й підкинути на висоту більше двох метрів! Просто якісь монстри.

«Заробітчани» доїли овець і робили УЗД рибам, полювали на сарану й готували брудну локшину і халву, шукали їжу на звалищі і оголювалися в нічному клубі. І це лише частина їхніх захоплюючих, а іноді й екстремальних пригод. Журналісти вже готові ділитися враженнями про роботу, культуру, звичаї та життя у різних країнах.

21:00 – «Аферисти в сітях»

Здавалося б, що може приховувати безневинне запрошення на кінокастинг? Виявляється, за ним може приховуватися хитре шахрайство, як і за десятками (якщо не сотнями) інших привабливих пропозицій у мережі! Вже четвертий сезон поспіль ведуча Нового каналу Олена-Крістіна Лебідь разом із командою проекту «Аферисти в сітях» викривають складні шахрайські схеми. Виводячи на чисту воду тих, хто намагається нажитися на наївності і безпечності українців.

У новому сезоні «Аферисти в сітях» ведуча розкриє близько сорока схем: від махінацій на сайтах знайомств і купівлі-продажу до запрошення на кінокастинг і пропозиції відпочити на Балі.

– Одна афера мені точно запам’яталася, – ділиться ведуча. – Про дівчинку, яку тато позбавив цноти. І яка шукала допомоги в інтернеті!

Натрапила на мене і попросила допомогти їй втекти з дому. Я пішла. І встряла в щось шокуюче!

До речі, серед новинок сезону – нова експрес-рубрика в лімузині. Сидячи в авто перед моніторами закохані будуть спостерігати, як напередодні хтось із них проходив перевірку на вірність. І, звісно, про неї навіть не підозрював. Тому результати, як ви розумієте, можуть бути різними…

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий