Український рок-гурт «Друга Ріка» 8 березня зіграє пісні з останнього альбому «Піраміда» та свої найкращі хіти на концерті у Палаці Спорту. А всі читачі TG мають можливіть потрапити на це масштабне шоу, адже ми розігруємо дві пари квитків!

Саша Tab, Фома, Харчишин и Иван Леньо связаны одной песней

Для того щоб взяти участь у розіграші, напишіть тут, внизу, у полі «Оставьте ваш комментарий», улюблену пісню гурту «Друга Ріка», а потім перейдіть на нашу сторінку у Фейсбуці і там виконайте парочку умов (якщо вище це не зробили ;)). Розіграш — 4 березня. Двоє переможців будуть визначені за допомогою сервісу random.org.

Валерий Харчишин накапливает ценное

Великий концерт поставить крапку у всеукраїнському турі «Друга Ріка» на підтримку альбому «Піраміда» і одночасно стане подарунком від музикантів киянам. Крім того, що виступ стане найбільшим в історії гурту та завершальним у турі, ним «Друга Ріка» планує встановити концертний рекорд. А саме спробувати зробити те, чого раніше не робив жоден з українських виконавців — зібрати найбільшу концертну залу країни за місяць.

«Кожного року навесні усі учасники гурту переймаєються одним й тим самим питанням — що дарувати коханим, — розповідає лідер колективу Валерій Харчишин.

— Цього року ми вирішили об’єднатися у подарунку і зробити його трохи масштабнішим. До того ж, це значно полегшить долю інших чоловіків, які також можливо знаходяться у пошуку відповіді на це питання».

Рубрики: Party Музыка Отдых

«Друга Ріка» планує встановити концертний рекорд 8 березня

Оставьте ваш комментарий