У грудні 2018 року видатна американська виконавиця блюзу та соулу Бет Харт виступила у столиці. Це стало подією як для українським меломанів, так і для самої співачки (напередодні в нас відбулося інтерв’ю з Бет Харт — читайте його тут).

Вона була в такому захваті від київської аудиторії, що одразу запланувала наступний концерт — цього разу він відбудеться не в Жовтневому, а в Палаці «Україна», 8 грудня 2019-го. Це буде єдиний концерт Бет Харт в Україні.

Фото: Татьяна Фортушная

За минулий рік Бет Харт не тільки об’їздила весь світ, а й випустила реліз — ‘Beth Hart — Live At The Royal Albert Hall’, який отримав величезну кількість схвальних рецензій від медіа і захоплених відгуків шанувальників. Зараз співачка розпочала роботу над новим матеріалом. Тож, київську публіку чекають і нові пісні, і улюблені хіти.

Бет Харт (Beth Hart) — відома американська співачка і автор пісень, номінантка Grammy, переможниця Blues Music Award в номінації «Краща блюзова виконавиця». Її часто порівнюють з Дженіс Джоплін, Біллі Холлідей, Тіною Тернер, Емі Уайнхаус. Це і численні нагороди та номінації підтверджують, що на сьогодні — вона найкраща блюз-рокова співачка!

Її фірмові жанри — рок, блюз, соул і джаз. У Бет Харт унікальний голос з вражаючим тембром і величезним вокальним діапазоном. Але всі, хто був на концертах Бет Харт, знають, що вона вражає не тільки своїм голосом, яким вона володіє віртуозно, але й своєю щирістю, якої так не вистачає в сучасному світі. У кожній пісні відкриває своє серце, віддаючи себе без залишку!

«Кожна історія в моїй пісні — це моя особиста історія. Я не можу описати і пропускати через себе чиюсь історію. Я пишу свої пісні про те, про що відчуваю, в них відбивається все, що справляє на мене враження”.

… розповідає Бет Харт.

3 причини піти на концерт Beth Hart
1. Познайомитися з однією з кращих співачок сучасності з унікальним голосом.
2. Першими почути нову програму і свої улюблені пісні.
3. Виступи Бет Харт ніколи не повторюються, вона любить імпровізувати і ділиться з глядачами
своїми найпотаємнішими переживаннями та історіями з життя.

Оставьте ваш комментарий