Хто любить не тільки смачно попоїсти, але й насолодитись подорожжю (а ще краще — поєднати ці дві справи» — для вас розпочинається нове кулінарне-тревел-шоу «Страва чести», ведучим якого став шеф-кухар Юрій Ковриженко.

Вже 10 березня СТБ представить глядачам цей проект власної розробки. Він виходитиме недільного ранку о 9:00.

Шеф-повар Юрий Ковриженко поделился секретами вкусного борща  

У першому епізоді ведучий, шеф-кухар Юрій Ковриженко, вирушить вивідати особливий рецепт картопляних дерунів. Познайомившись з українською господинею та її друзями ближче, ведучий дізнається, що жінки мріють заробити гроші на щорічному місцевому кулінарному фестивалі та разом поїхати на довгоочікуваний відпочинок. Для Юрія стає справою честі придумати абсолютно новий вид дерунів і особливу подачу страви, а потім – разом із героїнею їх продати.

Юрий Ковриженко варит черные галушки и ланципупики

У наступних епізодах Юрій Ковриженко дізнається оригінальні рецепти голубців, розкриє секрети українського борщу, навчиться готувати колоритний бігос, сушених в’юнів, по які до господині приїжджає українська еліта з різних куточків країни, і багато іншого. Ведучому доведеться стикнутися з непростими випробуваннями: ночувати просто неба, пірнати у воду в мінусову температуру, шукати правильний шлях у густому лісі, втікати від рою диких бджіл і допомагати кожній героїні втілити у життя заповітну мрію!

Нагадаємо, в рамках проекту ведучий вирушає в подорож найколоритнішими куточками України разом зі своєю кухнею на колесах у пошуках унікальних рецептів, сімейних секретів українських господинь, які передаються з покоління у покоління, і незвичайних інгредієнтів для страв, властивих тому чи іншому регіону. Кожен випуск – нова точка на кулінарній мапі країни, новий продукт і героїня. Щоб місцеві господині поділилися своїми кулінарними секретами і особистою історією, ведучому доведеться заслужити їхню довіру, задіявши не лише професійні, а й чоловічі якості.

Директор ТО Андрій Оленич, керівник проекту Ірина Багній, головний режисер Назар Бірюк, креативний продюсер Олександр Куций, продюсер Тетяна Петренко.

Рубрики: Еда ТВ

Оставьте ваш комментарий